Prodloužený víkend Bodo

Plánujete prodloužený víkend do destinace Bodo? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Bodo

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Bodo na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Bodø Cathedral, Norwegian Aviation Museum, Bodø Spektrum a mnoho dalších. Bodo se nachází ve Norsku přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Bodo je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
NorskoNorsko

Rychlý přehled

Stát
Norsko
Letiště
1 letiště (BOO)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Bodo - 9 míst co vidět .

 • Bodø Cathedral
   

  Bodø Cathedral

  Katedrála v Bodø je jednou z nejvýznamnějších památek města. Tento krásný kostel byl postaven v roce 1956 a je známý svým moderním designem. Interiér katedrály je plný uměleckých děl, včetně nádherných vitráží a soch. Navštivte toto místo a užijte si klidnou atmosféru a krásné výhledy na okolní krajinu.

 • Norwegian Aviation Museum
   

  Norwegian Aviation Museum

  Navštivte norské muzeum letectví v Bodø a prozkoumejte historii norského letectví. Muzeum nabízí rozsáhlou sbírku letadel, včetně letadel používaných během druhé světové války. Užijte si fascinující prohlídku a dozvězte se více o norské letecké historii a technologiích. Vstupné je přijatelné a vstup je zdarma pro děti do 16 let.

 • Bodø Spektrum
   

  Bodø Spektrum

  Bodø Spektrum je největší multifunkční aréna v severním Norsku. Místo nabízí širokou škálu kulturních a sportovních akcí, včetně koncertů, veletrhů a výstav. Aréna se nachází v centru města, v blízkosti dalších turistických atrakcí, jako je například Muzeum letectví a kosmonautiky. Navštivte Bodø Spektrum a užijte si nezapomenutelný zážitek v srdci norského severu.

 • Nordlandsbadet (Endret åpningstider i skolefriperioder)
   

  Nordlandsbadet (Endret åpningstider i skolefriperioder)

 • Nyholms Fort
   

  Nyholms Fort

  Nyholms Fort je historická pevnost v norském městě Bodo. Pevnost byla postavena v roce 1891 a sloužila jako obrana proti nepřátelským útokům. Dnes je pevnost otevřená pro veřejnost a nabízí nádherný výhled na město a okolní krajinu. Pro milovníky historie je to skvělé místo k návštěvě a prozkoumání norského vojenského dědictví.

Počasí Bodo

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Bodo

K cestě do destinace Bodo lze využít 1 letiště.

Bodo - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
milan
✨ Prodloužený víkend
👍 1 241 Kč
Boston
✈️ Zpátečka
👍 6 860 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 017 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz