Bodo - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 9 míst, které musíš určitě navštívit v Bodo.

Bodo - co musíš vidět

Bodø Cathedral
 

Bodø Cathedral

Katedrála v Bodø je jednou z nejvýznamnějších památek města. Tento krásný kostel byl postaven v roce 1956 a je známý svým moderním designem. Interiér katedrály je plný uměleckých děl, včetně nádherných vitráží a soch. Navštivte toto místo a užijte si klidnou atmosféru a krásné výhledy na okolní krajinu.

Norwegian Aviation Museum
 

Norwegian Aviation Museum

Navštivte norské muzeum letectví v Bodø a prozkoumejte historii norského letectví. Muzeum nabízí rozsáhlou sbírku letadel, včetně letadel používaných během druhé světové války. Užijte si fascinující prohlídku a dozvězte se více o norské letecké historii a technologiích. Vstupné je přijatelné a vstup je zdarma pro děti do 16 let.

Bodø Spektrum
 

Bodø Spektrum

Bodø Spektrum je největší multifunkční aréna v severním Norsku. Místo nabízí širokou škálu kulturních a sportovních akcí, včetně koncertů, veletrhů a výstav. Aréna se nachází v centru města, v blízkosti dalších turistických atrakcí, jako je například Muzeum letectví a kosmonautiky. Navštivte Bodø Spektrum a užijte si nezapomenutelný zážitek v srdci norského severu.

Nordlandsbadet (Endret åpningstider i skolefriperioder)
 

Nordlandsbadet (Endret åpningstider i skolefriperioder)

Nyholms Fort
 

Nyholms Fort

Nyholms Fort je historická pevnost v norském městě Bodo. Pevnost byla postavena v roce 1891 a sloužila jako obrana proti nepřátelským útokům. Dnes je pevnost otevřená pro veřejnost a nabízí nádherný výhled na město a okolní krajinu. Pro milovníky historie je to skvělé místo k návštěvě a prozkoumání norského vojenského dědictví.

Jektefartsmuseet
 

Jektefartsmuseet

Jektefartsmuseet v Bodø je fascinující muzeum, které vás zavede do historie norského rybolovu a obchodu. Muzeum se nachází v přístavu a nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat staré lodě, nástroje a vybavení používané při rybolovu v minulosti. Přijďte se podívat na tuto unikátní část norské kultury a historie!

Nordlandsmuseet - Løp Gård
 

Nordlandsmuseet - Løp Gård

Nordlandsmuseet - Løp Gård je fascinující muzeum v norském městě Bodo. Zde se můžete dozvědět více o historii této oblasti a vidět autentické domy a stavby z 18. a 19. století. Muzeum nabízí výhled na krásné norské fjordy a je ideálním místem pro rodinný výlet nebo pro ty, kteří si chtějí prohlédnout místní kulturu a tradice.

Kaiservarden Hiking trail
 

Kaiservarden Hiking trail

Kaiservarden Hiking trail je jedním z nejoblíbenějších turistických tras v Bodo. Vystoupejte na vrchol Kaiservardenu a užijte si nádherné panoramatické výhledy na město a okolní krajinu. Trasa je vhodná pro všechny, kteří si chtějí užít krásy norské přírody. Po cestě si můžete vychutnat krásné vodopády a divoké řeky. Kaiservarden Hiking trail je skvělou volbou pro milovníky turistiky a přírody.

rmslt.no
 

rmslt.no

Bodo je krásné město na severu Norska, které stojí za návštěvu. Pokud hledáte unikátní zážitek, navštivte rmslt.no. Tento web vám nabízí mnoho užitečných informací o městě a okolí. Můžete si zde objednat výlety, najít ubytování a mnoho dalšího. Užijte si nezapomenutelnou dovolenou v Bodo s rmslt.no.

Mapa

⭐ Vše (9)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Bodo s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz