Bournemouth

Prodloužený víkend v Bournemouthu

Plánujete prodloužený víkend v Bournemouthu? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Bournemouthu

Naplánujte jsi prodloužený víkend v Bournemouthu na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Bournemouth Pier, Oceanarium, Hengistbury Head Visitor Centre a mnoho dalších. Bournemouth se nachází ve Spojeném království přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v Bournemouthu je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
Spojené královstvíSpojené království

Rychlý přehled

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (BOH)

Co vidět v Bournemouthu

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 14 míst, co vidět v Bournemouthu .

 • Bournemouth Pier
   

  Bournemouth Pier

  Bournemouth Pier je jednou z nejvýznamnějších turistických atrakcí v Bournemouthu. Nachází se na pobřeží Anglického kanálu a nabízí návštěvníkům širokou škálu zábavy. Procházejte se po dlouhém mole, navštivte restaurace, kavárny a obchody. Pokud hledáte adrenalin, můžete si zahrát na nejmodernějším laserovém hřišti v Evropě nebo se projet na nejvyšší skluzavce na pobřeží. Bournemouth Pier je ideálním místem pro celodenní výlet s rodinou nebo přáteli.

 • Oceanarium
   

  Oceanarium

  Vstupte do fascinujícího světa podmořského života v Oceanáriu v Bournemouthu. Prozkoumejte různé ekosystémy, od tropických korálových útesů po arktické vody. Uvidíte neuvěřitelnou diverzitu ryb, žraloků, želv, chobotnic a dalších mořských tvorů. Oceanárium je perfektní pro rodiny s dětmi i pro milovníky přírody. Navštivte toto jedinečné místo a prožijte nezapomenutelný zážitek!

 • Hengistbury Head Visitor Centre
   

  Hengistbury Head Visitor Centre

  Návštěvnické centrum Hengistbury Head v Bournemouthu nabízí fascinující výlet do minulosti. Procházejte se po archeologických nalezištích a poznejte historii této oblasti. Vychutnejte si nádherný výhled na záliv Christchurch a přírodu v okolí. Toto místo je ideální pro milovníky historie a přírody. Navštivte návštěvnické centrum Hengistbury Head a zažijte nezapomenutelný zážitek!

 • Detail of Bournemouth Pier and crowded beach.
   

  Bournemouth Beach

  Pláž Bournemouth je jednou z nejkrásnějších pláží v Anglii. Svojí dlouhou písečnou pláží a azurovým mořem přitahuje turisty z celého světa. Na pláži najdete mnoho restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat tradiční anglickou snídani nebo odpočinout s osvěžujícím drinkem. Přijďte si užít slunce a krásný výhled na okolní krajinu.

Počasí v Bournemouthu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Bournemouth

K cestě do destinace Bournemouth lze využít 1 letiště.

Doprava z/na letiště Bournemouth BOH

 • Jetbus

  Lze využít autobusovou linku 737 společnosti Yellow Buses. Na přílety/odlety navazuje s 2 hodinovým prostojem.


  ~ 20 min
  4 £
  Informace
 • Taxi


  ~ 15 min
  20 £
  Rezervace online

Ubytování v Bournemouthu

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

zakynthos
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
😎 1 155 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🔥 1 442 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🤩 1 258 Kč
Pohled na estoské hlavní město Tallin
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz