Prodloužený víkend Brac Island

Plánujete prodloužený víkend do destinace Brac Island? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Brac Island

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Brac Island na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Zlatni rat, Golden Horn Beach, Vidova Gora a mnoho dalších. Brac Island se nachází ve Chorvatsku přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Brac Island je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ChorvatskoChorvatsko

Rychlý přehled

Stát
Chorvatsko
Letiště
1 letiště (BWK)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Brac Island - 7 míst co vidět .

 • Zlatni rat
   

  Zlatni rat

  Zlatni rat na ostrově Brač je jedním z nejkrásnějších pláží v Chorvatsku. Tento slavný výběžek s bílým pískem a čistou vodou je oblíbeným místem pro windsurfing a plavby na lodi. Navštivte tuto pláž a užijte si krásné výhledy na Jaderské moře a okolní krajinu. S množstvím slunečního svitu a aktivit na pláži, Zlatni rat je ideálním místem pro odpočinek a zábavu s rodinou a přáteli.

 • Golden Horn Beach
   

  Golden Horn Beach

  Brac Island nabízí návštěvníkům nezapomenutelný zážitek na Golden Horn Beach. Tento významný poloostrov je oblíbeným místem pro windsurfing a plavbu na lodi. Bílý písek a průzračná voda jsou neuvěřitelně krásné. Pro milovníky vodních sportů je toto místo ideální volbou pro dovolenou.

 • Vidova Gora
   

  Vidova Gora

  Brac Island nabízí jedinečný zážitek v podobě Vidova Gora. Tato skalnatá hora nabízí panoramatický výhled na pobřeží a je přístupná krátkými i náročnějšími stezkami. Pro milovníky turistiky je toto místo ideální volbou. Návštěvníci si zde mohou užít krásné přírodní scenérie a zároveň si odpočinout od ruchu města. Vidova Gora je skvělým zážitkem, který by neměl chybět v itineráři návštěvy Brac Islandu.

 • Arheološko nalazište Lovrećina
   

  Arheološko nalazište Lovrećina

  Archeologické naleziště Lovrećina na ostrově Brač je skvělým místem pro milovníky historie. Tento záliv nabízí nejen písečnou pláž, ale také pozůstatky baziliky z 6. století. Prozkoumejte tuto fascinující lokalitu a dozvíte se více o minulosti tohoto krásného chorvatského ostrova.

 • Klášter Blaca
   

  Klášter Blaca

  Klášter Blaca na ostrově Brac je jedinečnou historickou památkou. Postavený ve skále v 16. století, tento odlehlý klášter nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat historické muzeum, které se zde nachází. Pro milovníky kultury a historie je toto místo nevynechatelné. Výlet sem je také skvělou příležitostí pro nádherné výhledy na okolní krajinu a moře.

Letiště k destinaci Brac Island

K cestě do destinace Brac Island lze využít 1 letiště.

Brac Island - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

milan
✈️ Zpátečka
😎 1 294 Kč
Bodrum
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
santorini
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Rhodos, pláž
✈️ Zpátečka
😎 2 346 Kč
Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 946 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz