Brac Island průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Brac Island

Ostrov Brač je kouzelným klenotem v Jaderském moři. Nachází se pobliž Chorvatského pobřeží a nabízí nádherné pláže, jako je slavná Zlatni Rat, kde si můžete užít slunce a moře. Brač je ideální destinací pro milovníky přírody, kteří zde najdou mnoho turistických a cyklistických tras s nádhernými výhledy. Navštivte malebnou vesničku Supetar nebo historickou obec Bol s jejím půvabným přístavem. Ostrov Brač také láká na výborné chorvatské speciality a místní kamenické tradice.

Evropa
ChorvatskoChorvatsko

Co vidět

Zlatni rat
 

Zlatni rat

Zlatni rat na ostrově Brač je jedním z nejkrásnějších pláží v Chorvatsku. Tento slavný výběžek s bílým pískem a čistou vodou je oblíbeným místem pro windsurfing a plavby na lodi. Navštivte tuto pláž a užijte si krásné výhledy na Jaderské moře a okolní krajinu. S množstvím slunečního svitu a aktivit na pláži, Zlatni rat je ideálním místem pro odpočinek a zábavu s rodinou a přáteli.

Golden Horn Beach
 

Golden Horn Beach

Brac Island nabízí návštěvníkům nezapomenutelný zážitek na Golden Horn Beach. Tento významný poloostrov je oblíbeným místem pro windsurfing a plavbu na lodi. Bílý písek a průzračná voda jsou neuvěřitelně krásné. Pro milovníky vodních sportů je toto místo ideální volbou pro dovolenou.

Vidova Gora
 

Vidova Gora

Brac Island nabízí jedinečný zážitek v podobě Vidova Gora. Tato skalnatá hora nabízí panoramatický výhled na pobřeží a je přístupná krátkými i náročnějšími stezkami. Pro milovníky turistiky je toto místo ideální volbou. Návštěvníci si zde mohou užít krásné přírodní scenérie a zároveň si odpočinout od ruchu města. Vidova Gora je skvělým zážitkem, který by neměl chybět v itineráři návštěvy Brac Islandu.

Arheološko nalazište Lovrećina
 

Arheološko nalazište Lovrećina

Archeologické naleziště Lovrećina na ostrově Brač je skvělým místem pro milovníky historie. Tento záliv nabízí nejen písečnou pláž, ale také pozůstatky baziliky z 6. století. Prozkoumejte tuto fascinující lokalitu a dozvíte se více o minulosti tohoto krásného chorvatského ostrova.

Klášter Blaca
 

Klášter Blaca

Klášter Blaca na ostrově Brac je jedinečnou historickou památkou. Postavený ve skále v 16. století, tento odlehlý klášter nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat historické muzeum, které se zde nachází. Pro milovníky kultury a historie je toto místo nevynechatelné. Výlet sem je také skvělou příležitostí pro nádherné výhledy na okolní krajinu a moře.

Park prirode Sutivan
 

Park prirode Sutivan

Park prirode Sutivan je jedním z nejkrásnějších parků na ostrově Brač. Tento park nabízí nádherné výhledy na moře a okolní přírodu. Je ideálním místem pro turisty, kteří si chtějí užít klid a krásu přírody. Park je plný různých druhů rostlin a zvířat, které jsou charakteristické pro tuto oblast. Navštivte Park prirode Sutivan a užijte si nezapomenutelný zážitek v přírodě.

Brac Island - stručný přehled

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
😍 1 700 Kč
Paříž
✨ Víkendovka
🔥 1 770 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👌 969 Kč
Bologna
Bari - pobřeží
rim-pohled
🤘 Multi-city
👍 2 215 Kč
milan
✈️ Zpátečka
😎 1 294 Kč
Bodrum
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz