Brescia, Itálie

Prodloužený víkend Brescia

Plánujete prodloužený víkend do destinace Brescia? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Brescia

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Brescia na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Capitolium o Tempio Capitolino, Museo Mille Miglia, Duomo Veccio a mnoho dalších. Brescia se nachází ve Itálii přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Brescia je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ItálieItálie
👀 Památky
📜 Historie

Rychlý přehled

Stát
Itálie
Letiště
1 letiště (VBS)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Brescia - 20 míst co vidět .

 • Capitolium o Tempio Capitolino
   

  Capitolium o Tempio Capitolino

  Capitolium o Tempio Capitolino je historickou památkou města Brescia. Tento chrám, postavený v antickém stylu, byl zasvěcen třem bohům: Jupiterovi, Junoně a Minervě. Užijte si krásný výhled na město a okolní krajinu z této pozoruhodné stavby. Navštivte Capitolium a prozkoumejte jeho historii a architekturu, která vás ohromí svým detailním zpracováním.

 • Moretti 750 1953
   

  Museo Mille Miglia

  Museo Mille Miglia v Brescii vás zavede na cestu do minulosti a ukáže vám historii legendární závodní trasy Mille Miglia. V muzeu uvidíte více než 100 historických vozidel, která se účastnila závodu, a dozvíte se o významných momentech této legendární rallye. Nechte se unést do světa motoristické historie a užijte si nezapomenutelný zážitek v Museo Mille Miglia.

 • Duomo Veccio
   

  Duomo Veccio

  Duomo Veccio nebo-li Stará katedrála v Brescii je jednou z nejvýznamnějších památek města. Katedrála byla postavena v 11. století a její interiér zdobí nádherné fresky a sochy. Vstup do katedrály je zdarma a návštěvníci si mohou prohlédnout krásné vitráže a architektonické prvky. Katedrála je ideálním místem pro klidnou procházku a zároveň nabízí nádherný výhled na okolní krajinu.

 • Piazza della Loggia
   

  Piazza della Loggia

  Piazza della Loggia je krásné náměstí v italském městě Brescia. Jeho architektura je inspirována renesančními a barokními prvky, které jsou charakteristické pro město. Náměstí je oblíbeným místem pro setkávání místních obyvatel i turistů. Navštivte ho v noci, kdy je osvětlené a nabízí úchvatné výhledy na historické budovy a okolní ulice plné života.

 • San Salvatore-Santa Giulia
   

  San Salvatore-Santa Giulia

  San Salvatore-Santa Giulia je bývalý klášter v italském městě Brescia. Tento historický komplex zahrnuje kostel, klášterní budovy a muzeum. V muzeu najdete rozsáhlou sbírku uměleckých děl a archeologických nálezů, které dokumentují historii Brescie a Lombardie. Navštivte toto místo a objevte jeho bohatou historii a kulturu.

Počasí Brescia

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Brescia

K cestě do destinace Brescia lze využít 1 letiště.

Brescia - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
milan
✨ Prodloužený víkend
👍 1 241 Kč
Boston
✈️ Zpátečka
👍 6 860 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 017 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz