Burgas - pláž

Prodloužený víkend v Burgasu

Plánujete prodloužený víkend v Burgasu? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Burgasu

Naplánujte jsi prodloužený víkend v Burgasu na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Sand Fest Burgas, Divadlo pod širým nebem, Sunset Aquapark Pomorie a mnoho dalších. Burgas se nachází ve státě Bulharsko přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v Burgasu je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
BulharskoBulharsko
☕ Kavárny
⛱️ Písečné pláže
🌊 Moře
🍸 Noční život

Rychlý přehled

Stát
Bulharsko
Letiště
1 letiště (BOJ)

Co vidět v Burgasu

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 15 míst, co vidět v Burgasu .

 • Sand Fest Burgas
   

  Sand Fest Burgas

  Festival je populární turistickou atrakcí v Burgasu a nabízí návštěvníkům jedinečný zážitek spojený s uměním a plážovým prostředím Černého moře. Pískové sochy jsou nevšedním zážitkem, který určitě stojí za návštěvu. Každý rok jsou s trochu jinou tematikou.

 • Divadlo pod širým nebem
   

  Divadlo pod širým nebem

  Divadlo pod širým nebem v Burgasu (často označované jako Letní divadlo Burgas) je kulturní památka a oblíbené místo pro různé kulturní a hudební akce ve městě Burgas v Bulharsku. Nachází se v centru města, v blízkosti Mořské zahrady.

 • Sunset Aquapark Pomorie
   

  Sunset Aquapark Pomorie

  Sunset Aquapark Pomorie je jedním z největších a nejmodernějších aquaparků v Bulharsku. Nachází se poblíž města Pomorie, které leží na pobřeží Černého moře mezi městy Burgas a Nesebar.

 • Nesebar
   

  Nesebar

  Nesebar je důležité historické město na pobřeží Černého moře v Bulharsku. Je to jedno z nejstarších měst v Evropě a je známé svou bohatou historií a mnoha zachovanými historickými památkami. Nesebar je zahrnut na seznamu světového dědictví UNESCO, což odráží jeho význam a zachovalou historickou hodnotu.

 • Aquae Calidae - Thermopolis
   

  Aquae Calidae - Thermopolis

  Aquae Calidae - Thermopolis je historické místo nacházející se nedaleko města Burgas v jihovýchodním Bulharsku. Jde o prameniště s teplými minerálními prameny, které bylo známé a využívané již v antických dobách. Název "Aquae Calidae" v latině znamená "teplé vody", zatímco "Thermopolis" je název starověkého města, které se zde rozkládalo.

Počasí v Burgasu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Burgas

K cestě do destinace Burgas lze využít 1 letiště.

Ubytování v Burgasu

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

santorini
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Rhodos, pláž
✈️ Zpátečka
😎 2 346 Kč
Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 946 Kč
Katánie
Pisa
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
💣 11 290 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz