Bydhošť - Spichrze (spichlerze) w Bydgoszczy

Prodloužený víkend Bydhošť

Plánujete prodloužený víkend do destinace Bydhošť? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Bydhošť

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Bydhošť na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Bydgoszcz Cathedral, Deluge Fountain, Minor Basilica of St. Vincent a Paulo a mnoho dalších. Bydhošť se nachází ve státě Polsko přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Bydhošť je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
PolskoPolsko

Rychlý přehled

Stát
Polsko
Letiště
1 letiště (BZG)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Bydhošť - 18 míst co vidět .

 • Bydgoszcz Cathedral
   

  Bydgoszcz Cathedral

  Katedrála sv. Martina a Mikuláše, nebo také známá jako Katedrála v Bydhošti, je katolický kostel postavený v 15. století v gotickém stylu. Slouží jako farní kostel a katedrála Diecéze Bydhošť a také ukrývá svatyni zasvěcenou Panně Marii. Je to nejcennější architektonická památka Starého města a stojí na břehu řeky Brdy. Od roku 1960 je katedrála zapsána na seznamu kulturního dědictví Kujavsko-pomořského vojvodství.

 • Deluge Fountain
   

  Deluge Fountain

  Fontána Potop je monumentální socha fontány z počátku 20. století s biblickými postavami zobrazujícími potopu. Tento mistrovský kus vždy patřil mezi turistické atrakce města Bydhošť. Fontána stojí na náměstí Plac Kościeleckich a její obnova byla dokončena v roce 2014. Místo nabízí krásné výhledy a je oblíbené mezi turisty i místními obyvateli.

 • Minor Basilica of St. Vincent a Paulo
   

  Minor Basilica of St. Vincent a Paulo

  Bazilika svatého Vincence z Pauly v Bydhošti je jednou z nejvýznamnějších památek města. Postavena byla v roce 1945 a navrhl ji polský architekt Adam Ballenstedt. Bazilika zahrnuje kostel, klášter a park a je zapsána v seznamu kulturního dědictví Kujavsko-pomořského vojvodství. V roce 1997 byla bazilika vysvěcena papežem Janem Pavlem II. a stala se tak významným poutním místem pro věřící.

 • Opera Nova Bydgoszcz
   

  Opera Nova Bydgoszcz

  Opera Nova Bydgoszcz je opera a hudební divadlo, které se nachází v Bydhošti. Bylo založeno v roce 1956 a patří mezi 10 největších operních domů v Polsku. Je také jediným operním domem svého druhu v Kujavsko-pomořském vojvodství. Opera Nova vítá také divadlo loutek Bydgoszcz Buratino. Budova opery se nachází v zákrutě řeky Brdy mezi Starým a Centrálním městem Bydhoště.

 • Botanic Garden of Casimir the Great University, Bydgoszcz
   

  Botanic Garden of Casimir the Great University, Bydgoszcz

  Ogród Botaniczny - Arboretum Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy je oázou klidu uprostřed města. Nachází se v centru Bydhoště, nedaleko hlavního kampusu univerzity. Zahrada slouží vědeckým účelům, ale také jako místo pro vzdělávání a rekreaci. Zdejší výzkum se zaměřuje na studium mykorhizy, hmyzího opylování a velkých hub. Ogród Botaniczny každoročně pořádá řadu akcí, které jsou určeny pro širokou veřejnost.

Letiště k destinaci Bydhošť

K cestě do destinace Bydhošť lze využít 1 letiště.

Bydhošť - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Riga
✈️ Zpátečka
🎉 1 581 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
💣 13 590 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
😎 1 841 Kč
výhled na Barcelonu z parku Guell
porto
Paříž
🤘 Multi-city
🔥 3 356 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
😎 4 490 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
💣 1 803 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz