Caen

Prodloužený víkend Caen

Plánujete prodloužený víkend do destinace Caen? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Caen

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Caen na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Château de Caen, Musée de Normandie, Abbey of Saint-Étienne, Caen a mnoho dalších. Caen se nachází ve Francii přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Caen je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
FrancieFrancie

Rychlý přehled

Stát
Francie
Letiště
1 letiště (CFR)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Caen - 18 míst co vidět .

 • Château de Caen
   

  Château de Caen

  Château de Caen je jednou z nejvýznamnějších historických památek v Normandii. Tento hrad byl postaven v 11. století a sloužil jako sídlo anglických králů. Dnes je zde muzeum a galerie, které ukazují historii regionu. Návštěvníci si mohou prohlédnout věže, brány a hradby, které poskytují krásný výhled na město Caen. Určitě navštivte toto místo, které je plné historie a krásné architektury.

 • Musée de Normandie
   

  Musée de Normandie

  Muzeum Normandie v Caen nabízí fascinující pohled na historii této oblasti. Zahrnuje sbírky archeologických nálezů, umění a řemesel, stejně jako mnoho exponátů z druhé světové války. Muzeum je ideálním místem pro ty, kteří chtějí lépe pochopit historii Normandie. Vstupné stojí 6,50 € pro dospělé a 4 € pro děti.

 • Abbey of Saint-Étienne, Caen
   

  Abbey of Saint-Étienne, Caen

  Opatský klášter Saint-Étienne v Caen je jednou z nejvýznamnějších památek Normandie. Klášter byl založen v 11. století a je známý svými románskými a gotickými prvky. Navštivte klášterní kostel a obdivujte jeho architekturu a umělecké dílo. Tento klášter je skvělým místem pro ty, kteří chtějí poznat historii a kulturu Normandie.

 • Musée des Beaux-Arts de Caen
   

  Musée des Beaux-Arts de Caen

  Musée des Beaux-Arts de Caen je skvělým místem pro milovníky umění. Nachází se v historické budově, která sama o sobě stojí za vidění. V muzeu najdete sbírku uměleckých děl od středověku až po současnost, včetně děl francouzských mistrů jako Monet, Courbet a Delacroix. Navštivte toto krásné muzeum a prohlédněte si umělecká díla, která vás okouzlí svou krásou a jedinečností.

 • Women's Abbey
   

  Women's Abbey

  Ženská opatství jsou starobylé opatství v Caen, postavené v 11. století. Toto místo je důležitým historickým místem, které připomíná dávnou dobu. Návštěvníci se mohou projít po klášterních zahradách a navštívit kostel, kde si mohou prohlédnout krásné fresky a sochy. Pro milovníky historie a architektury je toto místo určitě skvělou volbou.

Počasí Caen

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Caen

K cestě do destinace Caen lze využít 1 letiště.

Caen - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
😍 1 700 Kč
Paříž
✨ Víkendovka
🔥 1 770 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👌 969 Kč
Bologna
Bari - pobřeží
rim-pohled
🤘 Multi-city
👍 2 215 Kč
milan
✈️ Zpátečka
😎 1 294 Kč
Bodrum
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz