Campbeltown - Springbank

Prodloužený víkend Campbeltown

Plánujete prodloužený víkend do destinace Campbeltown? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Campbeltown

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Campbeltown na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Campbeltown Heritage Centre, Machrihanish Seabird / Wildlife Observatory, Mull of Kintyre Lighthouse a mnoho dalších. Campbeltown se nachází ve Spojeném království přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Campbeltown je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
Spojené královstvíSpojené království

Rychlý přehled

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (CAL)
Časový posun
-1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Campbeltown - 10 míst co vidět .

 • Campbeltown Heritage Centre
   

  Campbeltown Heritage Centre

  Campbeltown Heritage Centre je skvělým místem pro návštěvu, pokud chcete poznat historii Campbeltownu a jeho okolí. Nachází se v centru města a nabízí mnoho zajímavostí pro turisty. V muzeu se dozvíte o historii oblasti, tradicích a životě místních lidí. Vstupné je příznivé a vstup zdarma je pro děti do 12 let. Navštivte Campbeltown Heritage Centre a objevte krásy tohoto skvělého města na západě Skotska.

 • Machrihanish Seabird / Wildlife Observatory
   

  Machrihanish Seabird / Wildlife Observatory

  Machrihanish Seabird / Wildlife Observatory je skvělým místem pro pozorování místních ptáků a zvířat. Nachází se v krásné oblasti Campbeltown a nabízí úžasné výhledy na okolní krajinu. Pro milovníky přírody je to ideální místo k návštěvě a prozkoumání. Přijďte a užijte si jedinečný zážitek z pozorování místních druhů zvířat a ptáků.

 • Mull of Kintyre Lighthouse
   

  Mull of Kintyre Lighthouse

  Maják Mull of Kintyre se nachází na jihozápadním pobřeží Skotska a nabízí nádherné výhledy na Atlantský oceán. Tento maják byl postaven v roce 1788 a dodnes slouží jako navigační bod pro lodě plující kolem Skotska. Pro milovníky přírody a historie je toto místo nezapomenutelný zážitek, který by si neměli nechat ujít.

 • Westport Beach Car Park
   

  Westport Beach Car Park

  Parkoviště na pláži Westport je ideálním výchozím bodem pro návštěvu této krásné pláže v Campbeltownu. Tento klidný a tichý kout Skotska nabízí nádherné výhledy na moře a okolní krajiny. Užijte si den plný slunce, písku a vodních radovánek, nebo prozkoumejte okolní oblasti a objevte další skvosty tohoto malebného regionu.

 • Campbeltown Picture House
   

  Campbeltown Picture House

  Campbeltown Picture House je historické kino v srdci města Campbeltown. Jeho krásná fasáda a elegantní interiér vás přenesou zpět do zlaté éry kinematografie. Navštivte toto místo a užijte si nezapomenutelný filmový zážitek v autentickém prostředí.

Počasí Campbeltown

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Campbeltown

K cestě do destinace Campbeltown lze využít 1 letiště.

Campbeltown - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Edinburgh- výhled
Belfast
londyn
🤘 Multi-city
👍 2 136 Kč
Riga
✈️ Zpátečka
🎉 878 Kč
tenerife
pláž v agadiru, maroko
🤘 Multi-city
🔥 2 069 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
mykonos
Pohled na Athény
🤘 Multi-city
🚀 2 422 Kč
Katánie
✈️ Zpátečka
💣 1 284 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz