Carcassonne

Prodloužený víkend v Carcassonne

Plánujete prodloužený víkend v Carcassonne? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Carcassonne

Naplánujte jsi prodloužený víkend v Carcassonne na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Cité de Carcassonne, Château Comtal, Church of Saints Nazaire and Celse a mnoho dalších. Carcassonne se nachází ve Francii přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v Carcassonne je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
FrancieFrancie
📜 Historie
☕ Kavárny
🏺 Museum
🏛️ Architektura
👀 Památky

Rychlý přehled

Stát
Francie
Letiště
1 letiště (CCF)

Co vidět v Carcassonne

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 17 míst, co vidět v Carcassonne .

 • Cité de Carcassonne
   

  Cité de Carcassonne

  Cité de Carcassonne je jedním z největších středověkých opevnění na světě a je zapsáno na seznamu UNESCO. Toto ohromující místo vás přenese do minulosti a nabídne vám nádherný výhled na město Carcassonne. Procházejte se úzkými uličkami, navštivte katedrálu a užijte si atmosféru, která vás vtáhne do středověku. Nezapomeňte si užít nádherný výhled na krajinu z věže Narbonnaise.

 • Château Comtal
   

  Château Comtal

  Château Comtal je hrad v jihozápadní Francii, který se nachází v malebném městě Carcassonne. Hrad byl postaven v 12. století a je jednou z nejvýznamnějších památek v této oblasti. Návštěvníci mohou prozkoumat mnoho historických místností a vychutnat si krásný výhled na okolní krajinu. Navštivte tento hrad a prožijte nezapomenutelnou dovolenou v jižní Francii!

 • Church of Saints Nazaire and Celse
   

  Church of Saints Nazaire and Celse

  Kostel svatých Nazaria a Celso je jednou z nejvýznamnějších památek v Carcassonne. Tento krásný kostel byl postaven ve 4. století a je považován za jednu z nejstarších křesťanských svatyní v této oblasti. Navštivte tento historický kostel a užijte si jeho nádhernou architekturu a atmosféru.

 • Porte d’Aude
   

  Porte d’Aude

  Porte d’Aude je jednou z nejvýznamnějších bran města Carcassonne a je součástí opevnění, které se nachází na seznamu UNESCO. Tato historická brána je dokonalým příkladem středověké architektury a nabízí nádherný výhled na město. Nedaleko brány se nachází Eglise Saint-Nazaire, gotický kostel, který stojí za návštěvu. Prozkoumejte tuto fascinující historickou oblast a užijte si nezapomenutelný zážitek.

 • Porte Narbonnaise
   

  Porte Narbonnaise

  Porte Narbonnaise je impozantní brána do středověkého opevněného města Carcassonne. Tato historická památka je jedním z nejvýznamnějších symbolů města a nabízí návštěvníkům úchvatný pohled na opevnění a okolní krajinu. Prozkoumejte městské hradby a užijte si pohled na okolní vinice. Navštivte Porte Narbonnaise a prožijte nezapomenutelný zážitek z návštěvy tohoto krásného města v jižní Francii.

Počasí v Carcassonne

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Carcassonne

K cestě do destinace Carcassonne lze využít 1 letiště.

Ubytování v Carcassonne

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✨ Prodloužený víkend
😍 718 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Marseille
Bordeaux
🤘 Multi-city
🔥 1 331 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
💣 1 641 Kč
Kalamata
✈️ Zpátečka
😍 965 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz