Castellón de la Plana

Prodloužený víkend Castellón de la Plana

Plánujete prodloužený víkend do destinace Castellón de la Plana? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Castellón de la Plana

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Castellón de la Plana na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například El Fadrí, Coves de Sant Josep, Parc Ribalta a mnoho dalších. Castellón de la Plana se nachází ve Španělsku přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Castellón de la Plana je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
ŠpanělskoŠpanělsko
☕ Kavárny
⛱️ Písečné pláže
🌊 Moře
🍸 Noční život
📜 Historie
👀 Památky

Rychlý přehled

Stát

Španělsko

Letiště

1 letiště (CDT)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Castellón de la Plana - 12 míst co vidět .

 •  

  El Fadrí

  El Fadrí je nejvýznamnější věž v Castellónu de la Plana. Tato kamenná věž byla postavena v roce 1591 a sloužila jako vězení pro obviněné z trestných činů. Dnes můžete vystoupat na vrchol věže a užít si nádherný výhled na město a okolní krajinu. Navštivte El Fadrí a objevte historii tohoto krásného města ve Španělsku.

 • Placeholder image.
   

  Coves de Sant Josep

  Coves de Sant Josep jsou jedinečné jeskyně v Castellónu de la Plana. Vstupte do podzemního světa a objevte krásy těchto jeskyní, které se táhnou pod městem. Procházejte se kolem podzemních řek a jezer, obdivujte ohromující stalaktity a stalagmity a vychutnejte si nezapomenutelný zážitek. Coves de Sant Josep jsou ideálním místem pro dobrodružství a objevování.

 • Placeholder image.
   

  Parc Ribalta

  Parc Ribalta je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v srdci Castellónu. Tento krásný park nabízí návštěvníkům klidné procházky mezi zelení a květinami, stejně jako mnoho sportovních aktivit, jako je například běhání, jízda na kole a basketbal. V parku se také nachází řada soch a fontán, které dodávají tomuto místu své kouzlo.

 •  

  Basílica de la Mare de Déu del Lledó

  Navštivte nádhernou Basíliku Panny Marie v Castellónu de la Plana. Tato krásná stavba je obklopena historickými památkami a nabízí úchvatné výhledy na město. Užijte si klidné okamžiky v interiéru baziliky a vychutnejte si bohatou historii tohoto místa. Nezapomeňte si vzít fotoaparát, abyste mohli zachytit nezapomenutelné momenty.

 •  

  Museo de Bellas Artes de Castellón

  Museo de Bellas Artes de Castellón je umělecké muzeum, které nabízí návštěvníkům pohled na významná díla španělských umělců. V muzeu se nachází rozsáhlá sbírka obrazů, soch a dalších artefaktů. Pro milovníky umění je to nejlepší místo, kde mohou prozkoumat a objevovat kulturu Castellónu. Vstup do muzea je zdarma a otevřeno je každý den od 10 do 14 hodin a od 17 do 20 hodin.

Počasí Castellón de la Plana

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Castellón de la Plana

K cestě do destinace Castellón de la Plana lze využít 1 letiště.

Castellón de la Plana - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Funchal
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Riga
Stockholm
Gdaňsk
Kodaň
🤘 Punk-trip
😍 3 081 Kč
Palma de Mallorca
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Korfu
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Funchal
Porto
Faro
🤘 Multi-city
👌 3 840 Kč
Santa Cruz de Tenerife
🌴 Dovolená
🎉 11 490 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz