Constanta - Cathedral of Reims

Prodloužený víkend Constanta

Plánujete prodloužený víkend do destinace Constanta? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Constanta

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Constanta na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Museum of National History and Archeology, Mamaia Beach, The Natural Sciences Museum Complex a mnoho dalších. Constanta se nachází ve Rumunsku přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Constanta je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
RumunskoRumunsko

Rychlý přehled

Stát

Rumunsko

Letiště

1 letiště (CND)

Časový posun

+1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Constanta - 38 míst co vidět .

 • Museum of National History and Archeology
   

  Museum of National History and Archeology

  Muzeum národní historie a archeologie v Konstanci je největší muzeum svého druhu v Rumunsku. Nabízí návštěvníkům fascinující pohled na historii města a celé oblasti. V expozici lze vidět artefakty z doby římské až po středověk, včetně mnoha pokladů a unikátních exponátů. Muzeum je ideální pro všechny, kteří chtějí objevovat historii a kulturu této krásné oblasti.

 • tripadvisor.com
   

  Mamaia Beach

  Mamaia Beach je ideálním místem pro ty, kteří hledají relaxaci na pobřeží Černého moře. Tato nádherná pláž nabízí bílý písek, průzračnou vodu a mnoho možností pro vodní aktivity. Pro milovníky nočního života je zde mnoho barů a klubů. Mamaia Beach je místem, kde si užijete nezapomenutelnou dovolenou v Rumunsku.

 • tripadvisor.com
   

  The Natural Sciences Museum Complex

  Přírodovědné muzeum v Konstanci nabízí fascinující pohled na svět přírody. Expozice zahrnují mnoho druhů zvířat, rostlin a minerálů z celého světa. Muzeum se nachází v historické budově a nabízí interaktivní zážitky pro návštěvníky všech věkových kategorií. Přijďte a objevte krásy přírody na vlastní oči!

 • tripadvisor.com
   

  The Mosque of Constanta - Minaret

  Mešita v Konstanci je jednou z nejvýznamnějších památek v Rumunsku. Její minaret se tyčí do výše 47 metrů a nabízí nádherný výhled na celé město. Mešita byla postavena v roce 1910 a je jednou z největších mešit v zemi. Její architektura a dekorace jsou nádherným příkladem islámského umění. Navštivte tuto krásnou památku a prohlédněte si její unikátní krásu.

 • Placeholder image.
   

  Constanta Beach

  Pláž Constanta je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci u moře. Tato krásná pláž nabízí čisté pobřeží a jemný písek, ideální pro opalování a koupání. Užijte si nádherný výhled na moře a příjemnou atmosféru v okolí. Pláž Constanta je skvělým místem pro odpočinek a užití si krásného pobřeží Černého moře.

Počasí Constanta

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Constanta

K cestě do destinace Constanta lze využít 1 letiště.

Constanta - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Faro
✈️ Zpátečka
🚀 1 302 Kč

Vánoce v Algarve

Portugalsko
Před 4 hodinami
Katánie
✈️ Zpátečka
👌 1 437 Kč
Malta - zátoka
✨ Víkendovka
🔥 1 140 Kč

Zimní víkendy na Maltě

Malta
Před 27 hodinami
Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
💣 1 860 Kč
Pisa
✨ Víkendovka
🚀 958 Kč
Hurghada
🌴 Dovolená
😎 9 965 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz