Constanta - Cathedral of Reims

Constanta průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Constanta

Constanta je fascinující rumunské přímořské město ležící na černomořském pobřeží. Procházka po malebném starém městě vás zavede k řadě historických památek, jako je římský mozaik a starobylý oltář zvaný „Cech. Pláže ve městě a v jeho okolí nabízejí skvělou možnost pro odpočinek a zábavu. Navštivte kasino na nábřeží, které je jedním z nejvýznamnějších symbolů města, a užijte si tradiční rumunskou kuchyni v místních restauracích. Constanta je ideálním cílem pro ty, kteří hledají oživení i kulturní zážitky.

Evropa
RumunskoRumunsko

Co vidět

Museum of National History and Archeology
 

Museum of National History and Archeology

Muzeum národní historie a archeologie v Konstanci je největší muzeum svého druhu v Rumunsku. Nabízí návštěvníkům fascinující pohled na historii města a celé oblasti. V expozici lze vidět artefakty z doby římské až po středověk, včetně mnoha pokladů a unikátních exponátů. Muzeum je ideální pro všechny, kteří chtějí objevovat historii a kulturu této krásné oblasti.

tripadvisor.com
 

Mamaia Beach

Mamaia Beach je ideálním místem pro ty, kteří hledají relaxaci na pobřeží Černého moře. Tato nádherná pláž nabízí bílý písek, průzračnou vodu a mnoho možností pro vodní aktivity. Pro milovníky nočního života je zde mnoho barů a klubů. Mamaia Beach je místem, kde si užijete nezapomenutelnou dovolenou v Rumunsku.

tripadvisor.com
 

The Natural Sciences Museum Complex

Přírodovědné muzeum v Konstanci nabízí fascinující pohled na svět přírody. Expozice zahrnují mnoho druhů zvířat, rostlin a minerálů z celého světa. Muzeum se nachází v historické budově a nabízí interaktivní zážitky pro návštěvníky všech věkových kategorií. Přijďte a objevte krásy přírody na vlastní oči!

tripadvisor.com
 

The Mosque of Constanta - Minaret

Mešita v Konstanci je jednou z nejvýznamnějších památek v Rumunsku. Její minaret se tyčí do výše 47 metrů a nabízí nádherný výhled na celé město. Mešita byla postavena v roce 1910 a je jednou z největších mešit v zemi. Její architektura a dekorace jsou nádherným příkladem islámského umění. Navštivte tuto krásnou památku a prohlédněte si její unikátní krásu.

Placeholder image.
 

Constanta Beach

Pláž Constanta je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci u moře. Tato krásná pláž nabízí čisté pobřeží a jemný písek, ideální pro opalování a koupání. Užijte si nádherný výhled na moře a příjemnou atmosféru v okolí. Pláž Constanta je skvělým místem pro odpočinek a užití si krásného pobřeží Černého moře.

tripadvisor.com
 

Delfinariu

Navštivte Delfinárium v Constantě a užijte si úžasnou show s delfíny. Toto místo je ideální pro rodiny s dětmi, ale i pro milovníky zvířat. Podívejte se na skoky a triky těchto inteligentních tvorů a nechte se okouzlit jejich kouzelným světem. Delfinárium je jedním z nejnavštěvovanějších míst v Constantě, tak neváhejte a přijďte se podívat na nádherné delfíny v akci!

Constanta - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 1258 km
Nejbližší letiště CND
25 km od centra
Přímý let
~ 1h 52min
Rumunsko Rumunsko
Časový posun proti ČR
+1h
Obsluhující letiště
CND
Constanta - Cathedral of Reims
Constanta - Cathedral of ReimsMuseum of National History and Archeologytripadvisor.comtripadvisor.comtripadvisor.comtripadvisor.comtripadvisor.comtropter.comtripadvisor.comgoogleusercontent.comtripadvisor.comgoogleusercontent.com

Počasí jaro

Březen
Max: 11 °C
Min: 2 °C
Duben
Max: 17 °C
Min: 6 °C
Květen
Max: 22 °C
Min: 10 °C

Počasí léto

Červen
Max: 27 °C
Min: 15 °C
Červenec
Max: 30 °C
Min: 17 °C
Srpen
Max: 30 °C
Min: 17 °C

Počasí podzim

Září
Max: 25 °C
Min: 13 °C
Říjen
Max: 19 °C
Min: 9 °C
Listopad
Max: 12 °C
Min: 4 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 7 °C
Min: 0 °C
Leden
Max: 5 °C
Min: -2 °C
Únor
Max: 7 °C
Min: -1 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

pula
✈️ Zpátečka
😎 802 Kč

Letní letenky na Istrii

Chorvatsko
Před 5 hodinami
antalya-turecko
🌴 Dovolená
🚀 5 464 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
😍 787 Kč
Bergamo
✨ Víkendovka
🤩 1 204 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
👌 1 025 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz