dalaman

Prodloužený víkend Dalaman

Plánujete prodloužený víkend do destinace Dalaman? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Dalaman

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Dalaman na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Sarsala Koyu, Kaunos, Tersane Adası a mnoho dalších. Dalaman se nachází ve státě Turecko přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Dalaman je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Asie
TureckoTurecko
🌊 Moře
🍸 Noční život
⛱️ Písečné pláže
🌲 Příroda

Rychlý přehled

Stát
Turecko
Letiště
1 letiště (DLM)
Časový posun
+1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Dalaman - 8 míst co vidět .

 • Sarsala Koyu
   

  Sarsala Koyu

  Sarsala Koyu je úžasná zátoka, kam se rády přistavují výletní lodě. Toto tiché místo nabízí koupání v průzračné vodě a přírodní přístav pro plavidla. Zátoka je skrytá od rušného života a turistických davů, což ji dělá ideálním místem pro odpočinek. Užijte si klidné okolí a krásnou přírodu, která je zde všude kolem.

 • Kaunos
   

  Kaunos

  Kaunos je starověké město v Turecku, které se nachází poblíž řeky Dalyan. Toto historické místo nabízí návštěvníkům mnoho památek, včetně hrobek vytesaných do skály a ruiny antických budov. Pro milovníky historie je toto místo must-see. Navštivte Kaunos a prozkoumejte jeho tajemství.

 • Emir Vargün
   

  Tersane Adası

  Tersane Adası, známý také jako Shipyard Island, je malý ostrov ležící v Egejském moři u tureckého pobřeží. Ostrov se nachází poblíž města Fethiye a patří k oblíbeným destinacím v oblasti. Návštěvníci mohou objevovat zříceniny, procházet se po krásných plážích v okolí a vychutnávat si klidnou atmosféru.

 • Dalaman Plajı
   

  Dalaman Plajı

  Dalaman Plajı je krásná plážová destinace, která se nachází v tureckém městě Dalaman. Tato pláž je oblíbená mezi turisty, kteří si zde užívají slunce, moře a písek. Pláž je dobře vybavena a nabízí širokou škálu vodních sportů, jako jsou windsurfing, kajak a paddleboarding. Kromě toho je zde mnoho restaurací a barů, kde si můžete vychutnat tradiční turecké jídlo a nápoje.

 • Dalyan Cami
   

  Dalyan Cami

  Dalyan Cami v obci Dalaman je malebná mešita, která se nachází v klidném prostředí a nabízí pohled na okolní zeleň. Její střecha je pokrytá tradičními kachlíky a interiér zdobí koberce a malby. Pro turisty, kteří chtějí zažít autentickou tureckou kulturu, je návštěva této mešity nezbytností. Místní obyvatelé jsou velmi přátelští a rádi vám ukážou, jak se modlí.

Počasí Dalaman

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Dalaman

K cestě do destinace Dalaman lze využít 1 letiště.

Dalaman - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Varna
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
benatky
✈️ Zpátečka
👍 1 159 Kč
Banja Luka
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 880 Kč

Srpnové letenky na Ibizu

Španělsko
Před 42 hodinami
londyn
Edinburgh- výhled
🤘 Multi-city
🔥 2 343 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz