Dole

Prodloužený víkend Dole

Plánujete prodloužený víkend do destinace Dole? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Dole

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Dole na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Museum of Fine Arts, Dole, Collegiale Notre-Dame de Dole, La Fontaine aux Lepreux a mnoho dalších. Dole se nachází ve Francii přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Dole je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
FrancieFrancie

Rychlý přehled

Stát
Francie
Letiště
1 letiště (DLE)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Dole - 6 míst co vidět .

 • Museum of Fine Arts, Dole
   

  Museum of Fine Arts, Dole

  Muzeum výtvarných umění v Dole nabízí neuvěřitelnou sbírku uměleckých děl od různých umělců. Navštivte toto muzeum a prozkoumejte vystavené obrazy a sochy. Muzeum je skvělým místem pro milovníky umění a historie. Vstupné je přijatelné a prohlídka je velmi zajímavá.

 • Placeholder image.
   

  Collegiale Notre-Dame de Dole

  Kostel Collegiale Notre-Dame de Dole je skvělou ukázkou gotické architektury. Nachází se v historickém centru města Dole a je jednou z nejvýznamnějších památek regionu. Kostel je známý svými vitrážemi a sochami, které zdobí jeho interiér. Navštivte tento krásný kostel a prohlédněte si jeho pozoruhodné umělecké dílo a architekturu.

 • La Fontaine aux Lepreux
   

  La Fontaine aux Lepreux

  La Fontaine aux Lepreux je historická fontána v centru města Dole. Tato krásná památka se nachází v blízkosti dalších významných turistických atrakcí. Okolní ulice jsou plné kaváren a restaurací, kde si můžete vychutnat místní speciality. Navštivte La Fontaine aux Lepreux a prohlédněte si jedinečnou architekturu a historii tohoto místa.

 • Bistrot de la Place Aux Fleurs
   

  Bistrot de la Place Aux Fleurs

  Bistrot de la Place Aux Fleurs je skvělou volbou pro milovníky francouzské kuchyně. Tento útulný bistro se nachází na náměstí Aux Fleurs v Dole a nabízí autentické pokrmy z regionu Franche-Comté. Kromě vynikajícího jídla si zde můžete vychutnat také skvělé víno a pohodovou atmosféru. Navštivte Bistrot de la Place Aux Fleurs a nechte se unést kouzlem francouzského venkova.

 • Tourist Office
   

  Tourist Office

  Navštivte informační centrum v Dole a získejte cenné informace o městě a jeho okolí. Zde vám ochotní pracovníci poradí, kam vyrazit za kulturou, zábavou nebo výlety do okolí. Dole je malebné městečko ležící v regionu Jura, které je proslulé svými historickými památkami a krásnou přírodou. Informační centrum je ideálním výchozím bodem pro vaše objevování tohoto kouzelného koutu Francie.

Počasí Dole

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Dole

K cestě do destinace Dole lze využít 1 letiště.

Dole - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

zakynthos
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
😎 1 155 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🔥 1 442 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🤩 1 258 Kč
Pohled na estoské hlavní město Tallin
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz