Doncaster - View from Cusworth Hall

Prodloužený víkend Doncaster

Plánujete prodloužený víkend do destinace Doncaster? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Doncaster

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Doncaster na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Yorkshire Wildlife Park, Cusworth Hall, Conisbrough Castle a mnoho dalších. Doncaster se nachází ve Spojeném království přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Doncaster je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Spojené královstvíSpojené království

Rychlý přehled

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (DSA)
Časový posun
-1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Doncaster - 13 míst co vidět .

 • Yorkshire Wildlife Park
   

  Yorkshire Wildlife Park

  Yorkshire Wildlife Park je ideálním místem pro milovníky zvířat. Park se nachází v Doncasteru a nabízí návštěvníkům možnost vidět více než 400 zvířat z celého světa. Mezi největší atrakce patří safari procházka, kde se můžete projít mezi lvy a tygry. Děti budou nadšené z dětského hřiště a zážitkového parku. Navštivte Yorkshire Wildlife Park a užijte si nezapomenutelný zážitek!

 • Cusworth Hall
   

  Cusworth Hall

  Cusworth Hall je nádherným příkladem georgiánské architektury a nachází se v krásném parku. Interiér domu nabízí pohled do života bohaté rodiny, která zde žila. Můžete se projít zahradou, navštívit muzeum nebo si užít krásný piknik v parku. Cusworth Hall je skvělým místem pro všechny milovníky historie a architektury.

 • En:Conisbrough Castle
   

  Conisbrough Castle

  Conisbrough Castle je nádherný středověký hrad v Doncasteru. Zdejší historie sahá až do 11. století, kdy byl hrad postaven jako obranná pevnost. Dnes je zde možné procházet se po hradbách, navštívit věže a věžičky a prozkoumat zbytky zaniklého hradu. Vynikající místo pro milovníky historie a architektury.

 • Brodsworth Hall and Gardens
   

  Brodsworth Hall and Gardens

  Brodsworth Hall and Gardens jsou nádherným příkladem viktoriánského sídla s rozlehlými zahradami. Tento historický dům nabízí návštěvníkům jedinečnou možnost nahlédnout do života bohatých viktoriánských rodin. Procházejte se po krásných zahradách, obdivujte květinové aranžmá a užijte si klidný odpočinek v této malebné lokalitě.

 • Tickhill Castle
   

  Tickhill Castle

  Tickhill Castle je nádherný hrad ležící v městečku Doncaster. Tento středověký hrad byl postaven v 11. století a nabízí návštěvníkům neuvěřitelné výhledy na okolní krajinu. Prozkoumejte zříceniny hradu a přemýšlejte o jeho historii. Tickhill Castle je skvělým místem pro milovníky historie a středověkých památek. Navštivte ho a nechte se unést do minulosti.

Počasí Doncaster

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Doncaster

K cestě do destinace Doncaster lze využít 1 letiště.

Doncaster - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
Gdaňsk
Riga
🤘 Multi-city
👍 2 136 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
🚀 1 054 Kč

Skotsko během jara

Spojené království
Před 16 hodinami
Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 167 Kč

Jarní letenky na Ibizu

Španělsko
Před 38 hodinami
londyn
dublin - ulice v centru města
🤘 Multi-city
💣 1 750 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
🤩 13 290 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz