Dortmund

Prodloužený víkend Dortmund

Plánujete prodloužený víkend do destinace Dortmund? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Dortmund

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Dortmund na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Florianturm, Westfalenpark, St. Reinold's Church a mnoho dalších. Dortmund se nachází ve státě Německo přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Dortmund je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
NěmeckoNěmecko

Rychlý přehled

Stát
Německo
Letiště
1 letiště (DTM)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Dortmund - 21 míst co vidět .

 • Florianturm
   

  Florianturm

  Florianturm je nejvyšší věž v Dortmundu a nabízí nádherný výhled na město a okolní krajinu. Věž byla postavena v roce 1959 a je pojmenována po patronu města, svatém Floriánovi. Vstup na vyhlídkovou plošinu je zdarma a otevřena je denně od 10 do 18 hodin. Pokud hledáte nezapomenutelný zážitek v Dortmundu, navštivte Florianturm!

 • Westfalenpark
   

  Westfalenpark

  Westfalenpark v Dortmundu je ideálním místem k procházkám a relaxaci. Rozkládá se na ploše 70 hektarů a nabízí nádherné výhledy na město. Park je plný květinových zahrad, jezer a fontán, které vytváří klidnou atmosféru. Pokud máte rádi přírodu a chcete si odpočinout od rušného města, Westfalenpark je pro vás tou správnou volbou.

 • St. Reinold's Church
   

  St. Reinold's Church

  Kostel svatého Reinolda je nejstarší kostel v Dortmundu a je považován za jednu z nejvýznamnějších historických památek v oblasti. Kostel byl postaven v románském stylu v 13. století a byl několikrát přestavěn. Jeho věž je vysoká 104 metry a nabízí krásný výhled na město. Navštivte tento krásný kostel a objevte jeho unikátní historii a architekturu.

 • Dortmund Zoo
   

  Dortmund Zoo

  Navštivte Dortmunder Zoo a prožijte nezapomenutelný zážitek s vaší rodinou. Zoo se rozprostírá na více než 28 hektarech a nabízí více než 2000 zvířat z celého světa. Uvidíte zde například slony, tygry, lvy a mnoho dalších. Děti si zamilují interaktivní expozice a hřiště. Dortmunder Zoo je ideálním místem pro rodinný výlet plný zábavy a dobrodružství.

 • Rombergpark Botanical Garden
   

  Rombergpark Botanical Garden

  Botanická zahrada Rombergpark v Dortmundu je ideálním místem pro milovníky přírody. Rozkládá se na ploše 65 hektarů a nabízí návštěvníkům překrásné květiny a rostliny z celého světa. Procházka zahradou je skvělým způsobem, jak si odpočinout od shonu města a užít si klidného prostředí.

Počasí Dortmund

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Dortmund

K cestě do destinace Dortmund lze využít 1 letiště.

Dortmund - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Varna
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
benatky
✈️ Zpátečka
👍 1 159 Kč
Banja Luka
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 880 Kč

Srpnové letenky na Ibizu

Španělsko
Před 39 hodinami
hurghada
🌴 Dovolená
👍 12 490 Kč
londyn
Edinburgh- výhled
🤘 Multi-city
🔥 2 343 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz