Prodloužený víkend Dortmund

Plánujete prodloužený víkend do destinace Dortmund? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Dortmund

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Dortmund na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například German Football Museum, Westfalenpark, St. Reinold's Church a mnoho dalších. Dortmund se nachází ve státě Německo přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Dortmund je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
NěmeckoNěmecko

Rychlý přehled

Stát

Německo

Letiště

1 letiště (DTM)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Dortmund - 21 míst co vidět .

 •  

  German Football Museum

  Navštivte Německé fotbalové muzeum v Dortmundu a prohlédněte si největší sbírku fotbalových artefaktů v zemi. Od prvních kroků německého fotbalu až po slavné vítězství na mistrovství světa. V muzeu se dozvíte o historii německého fotbalu a uvidíte unikátní předměty, které vás zaručeně zaujmou. Pro fanoušky fotbalu je to místo, které prostě nesmíte vynechat!

 •  

  Westfalenpark

  Westfalenpark v Dortmundu je ideálním místem k procházkám a relaxaci. Rozkládá se na ploše 70 hektarů a nabízí nádherné výhledy na město. Park je plný květinových zahrad, jezer a fontán, které vytváří klidnou atmosféru. Pokud máte rádi přírodu a chcete si odpočinout od rušného města, Westfalenpark je pro vás tou správnou volbou.

 •  

  St. Reinold's Church

  Kostel svatého Reinolda je nejstarší kostel v Dortmundu a je považován za jednu z nejvýznamnějších historických památek v oblasti. Kostel byl postaven v románském stylu v 13. století a byl několikrát přestavěn. Jeho věž je vysoká 104 metry a nabízí krásný výhled na město. Navštivte tento krásný kostel a objevte jeho unikátní historii a architekturu.

 •  

  Dortmund Zoo

  Navštivte Dortmunder Zoo a prožijte nezapomenutelný zážitek s vaší rodinou. Zoo se rozprostírá na více než 28 hektarech a nabízí více než 2000 zvířat z celého světa. Uvidíte zde například slony, tygry, lvy a mnoho dalších. Děti si zamilují interaktivní expozice a hřiště. Dortmunder Zoo je ideálním místem pro rodinný výlet plný zábavy a dobrodružství.

 • Mahn- und Gedenkstaätte Steinwache Eigene Aufnahme September 2006
   

  Steinwache

  Steinwache v Dortmundu je bývalá věznice, která byla využívána jako policejní vězení během nacistického režimu. Dnes slouží jako památník obětem nacismu a místo setkání pro diskusi o lidských právech a demokracii. Navštivte toto důležité místo a uctěte si památku obětí druhé světové války a nacistického režimu.

Počasí Dortmund

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Dortmund

K cestě do destinace Dortmund lze využít 1 letiště.

Dortmund - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 8 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz