Dundee - The old steeple and the new overgate A very pleasant open area in the city centre.

Prodloužený víkend Dundee

Plánujete prodloužený víkend do destinace Dundee? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Dundee

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Dundee na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například V&A Dundee, Broughty Castle Museum, Mills Observatory a mnoho dalších. Dundee se nachází ve Spojeném království přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Dundee je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
Spojené královstvíSpojené království

Rychlý přehled

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (DND)
Časový posun
-1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Dundee - 19 míst co vidět .

 • V&A Dundee
   

  V&A Dundee

  V&A Dundee je moderní muzeum designu, které se nachází na pobřeží řeky Tay v Dundee. Tento unikátní kulturní prostor nabízí výstavy, workshopy a kulturní akce pro všechny věkové kategorie. Pokud hledáte inspiraci a chcete se dozvědět více o designu, V&A Dundee je pro vás tou správnou volbou. Navštivte také výhledovou plošinu na Law Hillu a užijte si panoramatický výhled na město a okolní krajinu.

 • Broughty Castle Museum
   

  Broughty Castle Museum

  Muzeum Broughty Castle v Dundee je skvělým místem pro milovníky historie. Tento hrad byl postaven v 15. století a sloužil jako obrana proti invazi Angličanů. Nyní je zde muzeum, které nabízí návštěvníkům pohled do minulosti a ukazuje, jaký význam měl hrad pro město. Navštivte toto místo a prožijte nezapomenutelnou zážitkovou výpravu do minulosti.

 • Mills Observatory
   

  Mills Observatory

  Observatoř Mills v Dundee nabízí návštěvníkům jedinečný pohled na hvězdy a planety. Toto místo je ideální pro milovníky astronomie a vědění o vesmíru. S neuvěřitelným výhledem na město a okolní krajinu, je to skvělé místo pro relaxaci a učení se. Navštivte observatoř a nechte se fascinovat tajemstvím vesmíru.

 • Dundee, Dundee, Scotland, United Kingdom, Europe
   

  Discovery Point and RRS Discovery

  Navštivte Discovery Point v Dundee a objevte historii slavné expedice na Antarktidu. Prohlédněte si loď RRS Discovery, na které se vydal známý polárník Robert Falcon Scott. V muzeu se dozvíte více o životě a práci posádky na této neuvěřitelné cestě. Pro zájemce jsou k dispozici průvodci a audioprůvodci v mnoha jazycích.

Počasí Dundee

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Dundee

K cestě do destinace Dundee lze využít 1 letiště.

Dundee - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✨ Prodloužený víkend
😍 718 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Marseille
Bordeaux
🤘 Multi-city
🔥 1 331 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
💣 1 641 Kč
Kalamata
✈️ Zpátečka
😍 965 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz