Dusseldorf - Düsseldorf Medienhafen

Prodloužený víkend Dusseldorf

Plánujete prodloužený víkend do destinace Dusseldorf? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Dusseldorf

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Dusseldorf na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Rhine Tower, Hofgarten, Museum Kunstpalast a mnoho dalších. Dusseldorf se nachází ve státě Německo přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Dusseldorf je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
NěmeckoNěmecko
📜 Historie
👀 Památky
🏛️ Architektura

Rychlý přehled

Stát
Německo
Letiště
2 letiště (DUS,NRN)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Dusseldorf - 25 míst co vidět .

 • Rhine Tower
   

  Rhine Tower

  Rhine Tower je nejvyšší stavbou v Düsseldorfu a nabízí nádherný výhled na město a řeku Rýn. Vydejte se na vrchol a obdivujte panoramatické výhledy z výšky 170 metrů. V restauraci na vrcholu si můžete vychutnat skvělé jídlo a pití. Pokud hledáte nezapomenutelný zážitek, navštivte Rhine Tower během západu slunce a užijte si nádherný výhled na město večer.

 • Hofgarten
   

  Hofgarten

  Hofgarten v Düsseldorfu je krásný park, který nabízí klidné a příjemné prostředí pro odpočinek. Tento park je ideální pro procházky, pikniky nebo jen tak relaxaci. Uvnitř parku se nachází mnoho zajímavých soch a fontán, což přidává na jeho kouzlu. Navštivte Hofgarten a užijte si klidný odpočinek v srdci Düsseldorfu.

 • Museum Kunstpalast
   

  Museum Kunstpalast

  Museum Kunstpalast v Düsseldorfu je skvělým místem pro milovníky umění. Toto muzeum nabízí rozsáhlou sbírku evropského umění, včetně obrazů, soch a keramiky. Mezi nejvýznamnější umělce, jejichž díla zde najdete, patří Rembrandt, Rubens a Monet. Navštivte toto muzeum a prohlédněte si nádherná umělecká díla v jednom z nejvýznamnějších muzeí v Německu.

 • Südpark, Cologne-Marienburg
   

  Südpark

  Südpark je krásný park v Düsseldorfu, který je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Park nabízí spoustu zeleně, cyklostezek a procházek. Pro milovníky zvířat je zde také mini zoo. Navštivte tento park a užijte si klidný den v přírodě.

 • Wildpark Grafenberger Wald
   

  Wildpark Grafenberger Wald

  Wildpark Grafenberger Wald v Düsseldorfu nabízí návštěvníkům jedinečnou možnost spatřit zvířata v přirozeném prostředí. Tento park, nacházející se v krásném lesnatém prostředí, je domovem pro mnoho druhů zvířat, včetně medvědů, vlků a rysů. Pro milovníky přírody je to skvělé místo k relaxaci a prozkoumání krásného okolí. Navštivte Wildpark Grafenberger Wald a zažijte nezapomenutelný zážitek v přírodě!

Počasí Dusseldorf

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Dusseldorf

K cestě do destinace Dusseldorf lze využít 2 letiště.

Dusseldorf - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kavala
🌴 Dovolená
🚀 9 690 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🎉 1 145 Kč
Oslo
✨ Prodloužený víkend
😍 882 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč

Albánie během června

Albánie
Před 47 hodinami
benatky
✨ Víkendovka
😍 938 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz