Dusseldorf - Düsseldorf Medienhafen

Dusseldorf průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Dusseldorf

Dusseldorf, hlavní město spolkové země Severní Porýní – Vestfálsko, je elegantním a kosmopolitním městem, které nabízí bohatý kulturní život a moderní architekturu. Procházka po nábreží Rýna, návštěva luxusních obchodů na slavné třídě Königsallee, nebo ochutnávka místního piva Altbier v tradičních pivovarech v historické čtvrti Altstadt, jsou jen některé z nezapomenutelných zážitků, které město poskytuje. V Dusseldorfu naleznete také řadu muzeí, galerií a divadel, která vás přenesou do světa umění a kultury.

NěmeckoNěmecko

Co vidět

Rhine Tower
 

Rhine Tower

Rhine Tower je nejvyšší stavbou v Düsseldorfu a nabízí nádherný výhled na město a řeku Rýn. Vydejte se na vrchol a obdivujte panoramatické výhledy z výšky 170 metrů. V restauraci na vrcholu si můžete vychutnat skvělé jídlo a pití. Pokud hledáte nezapomenutelný zážitek, navštivte Rhine Tower během západu slunce a užijte si nádherný výhled na město večer.

Hofgarten
 

Hofgarten

Hofgarten v Düsseldorfu je krásný park, který nabízí klidné a příjemné prostředí pro odpočinek. Tento park je ideální pro procházky, pikniky nebo jen tak relaxaci. Uvnitř parku se nachází mnoho zajímavých soch a fontán, což přidává na jeho kouzlu. Navštivte Hofgarten a užijte si klidný odpočinek v srdci Düsseldorfu.

Museum Kunstpalast
 

Museum Kunstpalast

Museum Kunstpalast v Düsseldorfu je skvělým místem pro milovníky umění. Toto muzeum nabízí rozsáhlou sbírku evropského umění, včetně obrazů, soch a keramiky. Mezi nejvýznamnější umělce, jejichž díla zde najdete, patří Rembrandt, Rubens a Monet. Navštivte toto muzeum a prohlédněte si nádherná umělecká díla v jednom z nejvýznamnějších muzeí v Německu.

Südpark, Cologne-Marienburg
 

Südpark

Südpark je krásný park v Düsseldorfu, který je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Park nabízí spoustu zeleně, cyklostezek a procházek. Pro milovníky zvířat je zde také mini zoo. Navštivte tento park a užijte si klidný den v přírodě.

Wildpark Grafenberger Wald
 

Wildpark Grafenberger Wald

Wildpark Grafenberger Wald v Düsseldorfu nabízí návštěvníkům jedinečnou možnost spatřit zvířata v přirozeném prostředí. Tento park, nacházející se v krásném lesnatém prostředí, je domovem pro mnoho druhů zvířat, včetně medvědů, vlků a rysů. Pro milovníky přírody je to skvělé místo k relaxaci a prozkoumání krásného okolí. Navštivte Wildpark Grafenberger Wald a zažijte nezapomenutelný zážitek v přírodě!

Kunstsammlung Nordrhein-Westfalen - K21
 

Kunstsammlung Nordrhein-Westfalen - K21

Kunstsammlung Nordrhein-Westfalen - K21 je nejvýznamnější galerií moderního umění v Düsseldorfu. Nachází se v budově Ständehaus, která sama o sobě stojí za pozornost svým architektonickým stylem. V galerii můžete vidět díla od umělců jako je Pablo Picasso, Paul Klee, nebo Salvador Dalí. Pro milovníky moderního umění je návštěva tohoto místa nevyhnutelná.

Dusseldorf - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 554 km
Nejbližší letiště NRN
60 km od centra
Přímý let
~ 0h 57min
Německo Německo
Časový posun proti ČR
Stejný jako v ČR
Obsluhující letiště
DUS, NRN
Dusseldorf - Düsseldorf Medienhafen
Dusseldorf - Düsseldorf MedienhafenRhine TowerHofgartenMuseum KunstpalastSüdpark, Cologne-MarienburgWildpark Grafenberger WaldKunstsammlung Nordrhein-Westfalen - K21Rhine PromenadeDüsseldorf, Germany: KönigsalleeKö-BogenStadterhebungsmonumentStändehausparkSchloss Benrath

Počasí jaro

Březen
Max: 11 °C
Min: 2 °C
Duben
Max: 15 °C
Min: 4 °C
Květen
Max: 19 °C
Min: 8 °C

Počasí léto

Červen
Max: 21 °C
Min: 10 °C
Červenec
Max: 24 °C
Min: 12 °C
Srpen
Max: 24 °C
Min: 12 °C

Počasí podzim

Září
Max: 20 °C
Min: 10 °C
Říjen
Max: 16 °C
Min: 7 °C
Listopad
Max: 10 °C
Min: 3 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 6 °C
Min: 1 °C
Leden
Max: 6 °C
Min: 0 °C
Únor
Max: 7 °C
Min: 0 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Palma de Mallorca
Madrid
🤘 Multi-city
💣 1 722 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 749 Kč
londyn
Palma de Mallorca
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 2 345 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz