Dusseldorf - Düsseldorf Medienhafen

Letenky do Dusseldorf

Hledáte levné letenky do destinace Dusseldorf? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Dusseldorf

Dusseldorf leží ve státě Německo. Město je primárně obsluhováno 2 letišti. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Dusseldorf navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
NěmeckoNěmecko
📜 Historie
👀 Památky
🏛️ Architektura

Stručně a jasně

Stát
Německo
Letiště
2 letiště (DUS,NRN)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Dusseldorf.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 0h 58min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Dusseldorf International Airport se nachází 7 km od centra města Dusseldorf.

Letiště Niederrhein Airport se nachází 60 km od centra města Dusseldorf.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Dusseldorf od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Dusseldorf jsou a letiště Dusseldorf International Airport. letiště Niederrhein AirportPoblíž ale najdete i tato letiště: a Dusseldorf International Airport (DUS). Niederrhein Airport (NRN)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Dusseldorf je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Dusseldorf

K cestě do destinace Dusseldorf lze využít 2 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Dusseldorf - 25 míst co vidět .

 • Rhine Tower
   

  Rhine Tower

  Rhine Tower je nejvyšší stavbou v Düsseldorfu a nabízí nádherný výhled na město a řeku Rýn. Vydejte se na vrchol a obdivujte panoramatické výhledy z výšky 170 metrů. V restauraci na vrcholu si můžete vychutnat skvělé jídlo a pití. Pokud hledáte nezapomenutelný zážitek, navštivte Rhine Tower během západu slunce a užijte si nádherný výhled na město večer.

 • Hofgarten
   

  Hofgarten

  Hofgarten v Düsseldorfu je krásný park, který nabízí klidné a příjemné prostředí pro odpočinek. Tento park je ideální pro procházky, pikniky nebo jen tak relaxaci. Uvnitř parku se nachází mnoho zajímavých soch a fontán, což přidává na jeho kouzlu. Navštivte Hofgarten a užijte si klidný odpočinek v srdci Düsseldorfu.

 • Museum Kunstpalast
   

  Museum Kunstpalast

  Museum Kunstpalast v Düsseldorfu je skvělým místem pro milovníky umění. Toto muzeum nabízí rozsáhlou sbírku evropského umění, včetně obrazů, soch a keramiky. Mezi nejvýznamnější umělce, jejichž díla zde najdete, patří Rembrandt, Rubens a Monet. Navštivte toto muzeum a prohlédněte si nádherná umělecká díla v jednom z nejvýznamnějších muzeí v Německu.

 • Südpark, Cologne-Marienburg
   

  Südpark

  Südpark je krásný park v Düsseldorfu, který je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Park nabízí spoustu zeleně, cyklostezek a procházek. Pro milovníky zvířat je zde také mini zoo. Navštivte tento park a užijte si klidný den v přírodě.

 • Wildpark Grafenberger Wald
   

  Wildpark Grafenberger Wald

  Wildpark Grafenberger Wald v Düsseldorfu nabízí návštěvníkům jedinečnou možnost spatřit zvířata v přirozeném prostředí. Tento park, nacházející se v krásném lesnatém prostředí, je domovem pro mnoho druhů zvířat, včetně medvědů, vlků a rysů. Pro milovníky přírody je to skvělé místo k relaxaci a prozkoumání krásného okolí. Navštivte Wildpark Grafenberger Wald a zažijte nezapomenutelný zážitek v přírodě!

Počasí Dusseldorf

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Dusseldorf

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 1 470 Kč
Cagliari
✈️ Zpátečka
🔥 1 717 Kč
kaunas
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
korfu
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Marseille
✈️ Zpátečka
💣 1 338 Kč
Verona
✨ Víkendovka
👌 1 436 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz