Munster - West Lakes neighborhood in Munster, Indiana.

Munster průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Munster

Munster je malebné německé město s bohatou historií a příjemnou atmosférou. Toto univerzitní město s působivou architekturou překvapuje svými středověkými kostely, jedinečnými muzei a zelenými parky. Prohlédněte si nádherný kostel sv. Lamberta, procházejte se kolem rybníků Aasee nebo objevte tajemství historické části města s nádherným městským radnicím. Nezapomeňte také ochutnat místní lahůdky a tradiční německý pivovar v útulných hospodách a kavárnách.

NěmeckoNěmecko

Co vidět

Botanical Garden Münster
 

Botanical Garden Münster

Botanická zahrada Münster je ideálním místem pro milovníky přírody. Rozkládá se na ploše 4,5 hektaru a nabízí více než 8000 druhů rostlin. Zahrada je rozdělena do několika sekcí, včetně tropického skleníku a alpské zahrady. Návštěvníci zde mohou strávit celý den a objevovat krásy rostlinné říše z celého světa.

Erbdrostenhof
 

Erbdrostenhof

Erbdrostenhof je historická budova v centru německého města Munster. Tento barokní palác byl postaven v 18. století a sloužil jako sídlo hrabat z Erbdrostenhofu. Dnes je budova využívána jako muzeum, kde můžete vidět sbírky uměleckých děl a historických artefaktů. Navštivte Erbdrostenhof a prozkoumejte bohatou historii tohoto impozantního paláce.

Westphalian State Museum of Art and Cultural History
 

Westphalian State Museum of Art and Cultural History

Západofalcké muzeum umění a kulturní historie v Münsteru je skvělým místem pro milovníky umění a historie. Muzeum nabízí rozsáhlou sbírku uměleckých děl a historických artefaktů. Zajímavé expozice zahrnují starověké sochy, renesanční malby a moderní instalace. Vstupné je velmi příznivé a muzeum stojí za návštěvu pro každého, kdo má zájem o umění a historii.

Schloss
 

Schloss

Schloss v Münsteru je krásný zámek s bohatou historií. Nachází se v centru města a nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat krásné zahrady a interiéry. Zámek byl postaven v 18. století a je jedním z nejvýznamnějších historických památek v této oblasti. Navštivte Schloss a prožijte nezapomenutelný zážitek v srdci Münsteru.

Dominikanerkirche
 

Dominikanerkirche

Dominikánský kostel v Münsteru je skvělým místem pro návštěvu pro ty, kteří se zajímají o historii a architekturu. Postavený v 13. století, tento kostel je jedním z nejstarších v regionu a nabízí nádherný pohled na město z jeho věže. Uvnitř kostela se nachází mnoho krásných uměleckých děl a soch, které stojí za prohlídku.

St. Lambert's Church
 

St. Lambert's Church

Kostel svatého Lamberta v Münsteru je jednou z nejvýznamnějších památek města. Tento gotický kostel byl postaven v 14. století a je známý svými vysokými věžemi a krásnými vitrážemi. Navštivte interiér kostela a obdivujte jeho umělecká díla. Kostel svatého Lamberta je ideálním místem pro klidnou procházku a odpočinek od rušného města.

Munster - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 519 km
Nejbližší letiště FMO
19 km od centra
Přímý let
~ 0h 55min
Německo Německo
Časový posun proti ČR
-7h
Obsluhující letiště
FMO
Munster - West Lakes neighborhood in Munster, Indiana.
Munster - West Lakes neighborhood in Munster, Indiana.Botanical Garden MünsterErbdrostenhofWestphalian State Museum of Art and Cultural HistorySchlossDominikanerkircheSt. Lambert's ChurchÜberwasserkircheSt. Clemens' ChurchVilla ten HompelSt. LudgeriMünster CathedralAasee

Počasí jaro

Březen
Max: 9 °C
Min: 1 °C
Duben
Max: 14 °C
Min: 4 °C
Květen
Max: 18 °C
Min: 7 °C

Počasí léto

Červen
Max: 20 °C
Min: 10 °C
Červenec
Max: 23 °C
Min: 12 °C
Srpen
Max: 23 °C
Min: 13 °C

Počasí podzim

Září
Max: 19 °C
Min: 10 °C
Říjen
Max: 15 °C
Min: 6 °C
Listopad
Max: 8 °C
Min: 3 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 4 °C
Min: 0 °C
Leden
Max: 4 °C
Min: -1 °C
Únor
Max: 5 °C
Min: -1 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Paříž
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
💣 1 175 Kč
Colombo - A crumbling colonial-era building is wedged between more modern structures at this intersection in Pettah, one of the oldest districts in Colombo and…
✈️ Zpátečka
👌 19 990 Kč
mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz