Munster - West Lakes neighborhood in Munster, Indiana.

Munster - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 15 míst, které musíš určitě navštívit v Munster.

Munster - co musíš vidět

Botanical Garden Münster
 

Botanical Garden Münster

Botanická zahrada Münster je ideálním místem pro milovníky přírody. Rozkládá se na ploše 4,5 hektaru a nabízí více než 8000 druhů rostlin. Zahrada je rozdělena do několika sekcí, včetně tropického skleníku a alpské zahrady. Návštěvníci zde mohou strávit celý den a objevovat krásy rostlinné říše z celého světa.

Erbdrostenhof
 

Erbdrostenhof

Erbdrostenhof je historická budova v centru německého města Munster. Tento barokní palác byl postaven v 18. století a sloužil jako sídlo hrabat z Erbdrostenhofu. Dnes je budova využívána jako muzeum, kde můžete vidět sbírky uměleckých děl a historických artefaktů. Navštivte Erbdrostenhof a prozkoumejte bohatou historii tohoto impozantního paláce.

Westphalian State Museum of Art and Cultural History
 

Westphalian State Museum of Art and Cultural History

Západofalcké muzeum umění a kulturní historie v Münsteru je skvělým místem pro milovníky umění a historie. Muzeum nabízí rozsáhlou sbírku uměleckých děl a historických artefaktů. Zajímavé expozice zahrnují starověké sochy, renesanční malby a moderní instalace. Vstupné je velmi příznivé a muzeum stojí za návštěvu pro každého, kdo má zájem o umění a historii.

Schloss
 

Schloss

Schloss v Münsteru je krásný zámek s bohatou historií. Nachází se v centru města a nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat krásné zahrady a interiéry. Zámek byl postaven v 18. století a je jedním z nejvýznamnějších historických památek v této oblasti. Navštivte Schloss a prožijte nezapomenutelný zážitek v srdci Münsteru.

Dominikanerkirche
 

Dominikanerkirche

Dominikánský kostel v Münsteru je skvělým místem pro návštěvu pro ty, kteří se zajímají o historii a architekturu. Postavený v 13. století, tento kostel je jedním z nejstarších v regionu a nabízí nádherný pohled na město z jeho věže. Uvnitř kostela se nachází mnoho krásných uměleckých děl a soch, které stojí za prohlídku.

St. Lambert's Church
 

St. Lambert's Church

Kostel svatého Lamberta v Münsteru je jednou z nejvýznamnějších památek města. Tento gotický kostel byl postaven v 14. století a je známý svými vysokými věžemi a krásnými vitrážemi. Navštivte interiér kostela a obdivujte jeho umělecká díla. Kostel svatého Lamberta je ideálním místem pro klidnou procházku a odpočinek od rušného města.

Überwasserkirche
 

Überwasserkirche

Überwasserkirche je gotický kostel v německém Münsteru. Jeho historie sahá až do 14. století a dnes je jednou z nejnavštěvovanějších památek města. Kostel je známý svou krásnou architekturou a bohatou historií. Navštivte tento historický kostel a prohlédněte si jeho krásné malby a sochy. Určitě stojí za návštěvu!

St. Clemens' Church
 

St. Clemens' Church

Kostel svatého Klimenta je jednou z nejvýznamnějších památek německého města Münster. Tento gotický kostel byl postaven v 14. století a jeho interiér zdobí mnoho uměleckých děl. Navštivte tento kostel a prohlédněte si jeho krásné vitráže a sochy. Užijte si klid a atmosféru tohoto historického místa a nechte se unést jeho jedinečnou atmosférou.

Villa ten Hompel
 

Villa ten Hompel

Vila ten Hompel je fascinující památka nacistického režimu, kterou dnes můžete navštívit jako muzeum. Nachází se v německém Münsteru a nabízí návštěvníkům pohled na temné období historie. Vila sloužila jako výzkumné centrum pro rasovou teorii a plánovala se zde i finální řešení židovské otázky. Návštěva této vily je nejen poučná, ale také důležitá pro udržení paměti na hrůzy minulosti.

St. Ludgeri
 

St. Ludgeri

St. Ludgeri je krásný kostel v centru města Munster. Kostel byl postaven v 12. století a je jedním z nejstarších kostelů v oblasti. Interiér je plný nádherných soch a maleb, které zobrazují historii kostela a města Munster. Navštivte tento krásný kostel a prohlédněte si jeho historickou architekturu a umělecká díla.

Münster Cathedral
 

Münster Cathedral

Katedrála v Münsteru je jeden z nejvýznamnějších symbolů města. Tato gotická stavba, postavená ve 13. století, je nejen krásným příkladem středověké architektury, ale také důležitým místem pro místní obyvatele i turisty. Navštivte katedrálu a obdivujte její impozantní výzdobu a historické artefakty, které zde najdete. Určitě nevynechejte ani výhled z věže, který vám nabídne panoramatický pohled na celé město.

Aasee
 

Aasee

Aasee je oblíbeným místem pro turisty i místní obyvatele, kteří se chtějí uvolnit a užít si krásné přírody. Tento jezero se nachází v německém městě Munster a nabízí mnoho aktivit, jako například jízdu na kole, plavání, nebo projížďku lodí. Na břehu najdete mnoho restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat regionální speciality. Aasee je ideální místo pro odpočinek a relaxaci v příjemném prostředí.

Placeholder image.
 

Wochenmarkt Muenster

Týdenní trh v Münsteru nabízí širokou škálu místních specialit a suvenýrů. Najdete zde čerstvé ovoce a zeleninu, místní sýry a uzeniny, ale také různé druhy chleba a sladkosti. Trh se koná každý týden a je oblíbený jak mezi místními obyvateli, tak i turisty. Určitě si nenechte ujít tuto autentickou západoněmeckou zkušenost při návštěvě Münsteru!

Prinzipalmarkt
 

Prinzipalmarkt

Prinzipalmarkt je hlavním náměstím v německém Münsteru. Tento historický trh je obklopen nádhernými gotickými budovami a je místem, kde se konají tradiční trhy a festivity. Navštivte tento malebný prostor a ochutnejte místní speciality, jako jsou sladké dorty a pivo. Prinzipalmarkt je ideální pro procházky a nákupy, protože nabízí mnoho butiků a obchodů s řemeslnými výrobky.

Placeholder image.
 

St-Paulus-Dom

St-Paulus-Dom je nádherná katedrála v německém Münsteru. Její historie sahá až do 9. století a dodnes je stále aktivním kostelem. Interiér katedrály je plný nádherných uměleckých děl, jako jsou vitráže a sochy. Navštivte tuto katedrálu a prohlédněte si krásu gotické architektury a umění v ní obsaženého.

Mapa

⭐ Vše (15)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Munster s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz