Prodloužený víkend Munster

Plánujete prodloužený víkend do destinace Munster? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Munster

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Munster na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Botanical Garden Münster, Erbdrostenhof, Westphalian State Museum of Art and Cultural History a mnoho dalších. Munster se nachází ve státě Německo přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Munster je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
NěmeckoNěmecko

Rychlý přehled

Stát

Německo

Letiště

1 letiště (FMO)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Munster - 15 míst co vidět .

 •  

  Botanical Garden Münster

  Botanická zahrada Münster je ideálním místem pro milovníky přírody. Rozkládá se na ploše 4,5 hektaru a nabízí více než 8000 druhů rostlin. Zahrada je rozdělena do několika sekcí, včetně tropického skleníku a alpské zahrady. Návštěvníci zde mohou strávit celý den a objevovat krásy rostlinné říše z celého světa.

 •  

  Erbdrostenhof

  Erbdrostenhof je historická budova v centru německého města Munster. Tento barokní palác byl postaven v 18. století a sloužil jako sídlo hrabat z Erbdrostenhofu. Dnes je budova využívána jako muzeum, kde můžete vidět sbírky uměleckých děl a historických artefaktů. Navštivte Erbdrostenhof a prozkoumejte bohatou historii tohoto impozantního paláce.

 •  

  Westphalian State Museum of Art and Cultural History

  Západofalcké muzeum umění a kulturní historie v Münsteru je skvělým místem pro milovníky umění a historie. Muzeum nabízí rozsáhlou sbírku uměleckých děl a historických artefaktů. Zajímavé expozice zahrnují starověké sochy, renesanční malby a moderní instalace. Vstupné je velmi příznivé a muzeum stojí za návštěvu pro každého, kdo má zájem o umění a historii.

 •  

  Schloss

  Schloss v Münsteru je krásný zámek s bohatou historií. Nachází se v centru města a nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat krásné zahrady a interiéry. Zámek byl postaven v 18. století a je jedním z nejvýznamnějších historických památek v této oblasti. Navštivte Schloss a prožijte nezapomenutelný zážitek v srdci Münsteru.

 •  

  Dominikanerkirche

  Dominikánský kostel v Münsteru je skvělým místem pro návštěvu pro ty, kteří se zajímají o historii a architekturu. Postavený v 13. století, tento kostel je jedním z nejstarších v regionu a nabízí nádherný pohled na město z jeho věže. Uvnitř kostela se nachází mnoho krásných uměleckých děl a soch, které stojí za prohlídku.

Počasí Munster

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Munster

K cestě do destinace Munster lze využít 1 letiště.

Munster - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 12 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz