Brémy průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Brémy

Brémy jsou nádherné německé město s bohatou historií a kulturou. Tato hanzeatická metropole je známá svými malebnými uličkami, impozantními památkami a tradičními hospodami. Navštivte náměstí Marktplatz s Radnicí, sochou Rolanda a slavnými Brémskými muzikanty. Obdivujte působivou katedrálu St. Petri Dom a proměňte se v Beck's Brewery Tour, kde ochutnáte místní pivo. Brémy také nabízí pestrý kulturní program s množstvím muzeí a festivalů. Nezapomeňte ochutnat oblíbenou specialitu - Kohl und Pinkel.

Evropa
NěmeckoNěmecko

Co vidět

Universum Science Center
 

Universum Science Center

Universum Science Center v Brémách je fascinující místo pro každého, kdo má zájem o vědu a techniku. Tento interaktivní muzeum nabízí návštěvníkům možnost objevovat svět kolem sebe a zkoumat různé vědecké obory. Vstupte do virtuální reality, zkuste si vědecké experimenty a poznejte tajemství vesmíru. Prožijte nezapomenutelný zážitek v Universum Science Center v Brémách!

Am Wall Windmill
 

Am Wall Windmill

Větrný mlýn Am Wall v Brémách je jednou z nejstarších památek města. Postaven byl v roce 1771 a dodnes slouží k mletí obilí. Mlýn je otevřen pro veřejnost a nabízí výhled na okolní krajinu. Navštivte toto historické místo a ochutnejte místní speciality, jako je chléb a koláče, které jsou pečeny z mletého obilí z tohoto mlýna.

Übersee-Museum Bremen
 

Übersee-Museum Bremen

V Übersee-Museum Bremen se můžete vydat na cestu kolem světa bez opuštění Brém. Toto muzeum etnologie, přírodní historie a obchodu nabízí fascinující výstavy, které vás zavedou do exotických destinací a ukážou vám, jak se svět vyvíjel. Navštivte tuto kulturní instituci a objevte svět z jiného úhlu pohledu.

Schnoor Viertel
 

Schnoor Viertel

Schnoor Viertel je kouzelná čtvrť v Brémách, která vás vtáhne do historie. Ulicemi plnými malebných domů a krásných obchůdků se procházíte jako v pohádce. Tato čtvrť je ideální pro romantickou procházku, ale i pro nákupy a objevování místní kultury. Užijte si atmosféru starého města a ochutnejte místní speciality v jednom z útulných kaváren.

Placeholder image.
 

Historische Altstadt

Historické centrum Brém je plné kouzla a historie. Procházejte se úzkými uličkami a obdivujte krásné starobylé budovy. Zastavte se u náměstí Marktplatz s impozantní radnicí a sochou Rolanda, symbolu svobody a práva. Navštivte katedrálu svatého Petra, nejstarší kostel v Brémách. Užijte si atmosféru středověkého města a ochutnejte místní speciality v tradičních hospůdkách.

Bremen Cathedral
 

Bremen Cathedral

Bremenský dóm, také známý jako Katedrála svatého Petra, je impozantní stavba v samém srdci Brém. Tato gotická katedrála byla postavena v 11. století a je jednou z nejvýznamnějších památek města. Vydejte se na prohlídku interiéru, kde uvidíte mimo jiné i pozoruhodný oltář a velké varhany. Z vrcholu dómů se vám naskytne krásný výhled na Brémy a okolí.

Brémy - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 512 km
Nejbližší letiště BRE
3 km od centra
Přímý let
~ 0h 54min
Německo Německo
Časový posun proti ČR
Stejný jako v ČR
Obsluhující letiště
BRE

Počasí jaro

Březen
Max: 10 °C
Min: 1 °C
Duben
Max: 14 °C
Min: 3 °C
Květen
Max: 18 °C
Min: 7 °C

Počasí léto

Červen
Max: 21 °C
Min: 10 °C
Červenec
Max: 23 °C
Min: 12 °C
Srpen
Max: 24 °C
Min: 12 °C

Počasí podzim

Září
Max: 20 °C
Min: 10 °C
Říjen
Max: 15 °C
Min: 6 °C
Listopad
Max: 9 °C
Min: 3 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 5 °C
Min: 1 °C
Leden
Max: 5 °C
Min: 0 °C
Únor
Max: 6 °C
Min: 0 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

santorini
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Rhodos, pláž
✈️ Zpátečka
😎 2 346 Kč
Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 946 Kč
Katánie
Pisa
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
💣 11 290 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz