Letenky do Brémy

Hledáte levné letenky do destinace Brémy? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Brémy

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Brémy navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
NěmeckoNěmecko

Stručně a jasně

Stát

Německo

Letiště

1 letiště (BRE)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Brémy.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 0h 55min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Bremen Airport se nachází 4 km od centra města Brémy.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Brémy od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Brémy je letiště Bremen Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Bremen Airport (BRE)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Brémy je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Brémy

K cestě do destinace Brémy lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Brémy - 24 míst co vidět .

 • Universum Science Center
   

  Universum Science Center

  Universum Science Center v Brémách je fascinující místo pro každého, kdo má zájem o vědu a techniku. Tento interaktivní muzeum nabízí návštěvníkům možnost objevovat svět kolem sebe a zkoumat různé vědecké obory. Vstupte do virtuální reality, zkuste si vědecké experimenty a poznejte tajemství vesmíru. Prožijte nezapomenutelný zážitek v Universum Science Center v Brémách!

 • Am Wall Windmill
   

  Am Wall Windmill

  Větrný mlýn Am Wall v Brémách je jednou z nejstarších památek města. Postaven byl v roce 1771 a dodnes slouží k mletí obilí. Mlýn je otevřen pro veřejnost a nabízí výhled na okolní krajinu. Navštivte toto historické místo a ochutnejte místní speciality, jako je chléb a koláče, které jsou pečeny z mletého obilí z tohoto mlýna.

 • Übersee-Museum Bremen
   

  Übersee-Museum Bremen

  V Übersee-Museum Bremen se můžete vydat na cestu kolem světa bez opuštění Brém. Toto muzeum etnologie, přírodní historie a obchodu nabízí fascinující výstavy, které vás zavedou do exotických destinací a ukážou vám, jak se svět vyvíjel. Navštivte tuto kulturní instituci a objevte svět z jiného úhlu pohledu.

 • Schnoor Viertel
   

  Schnoor Viertel

  Schnoor Viertel je kouzelná čtvrť v Brémách, která vás vtáhne do historie. Ulicemi plnými malebných domů a krásných obchůdků se procházíte jako v pohádce. Tato čtvrť je ideální pro romantickou procházku, ale i pro nákupy a objevování místní kultury. Užijte si atmosféru starého města a ochutnejte místní speciality v jednom z útulných kaváren.

 • Placeholder image.
   

  Historische Altstadt

  Historické centrum Brém je plné kouzla a historie. Procházejte se úzkými uličkami a obdivujte krásné starobylé budovy. Zastavte se u náměstí Marktplatz s impozantní radnicí a sochou Rolanda, symbolu svobody a práva. Navštivte katedrálu svatého Petra, nejstarší kostel v Brémách. Užijte si atmosféru středověkého města a ochutnejte místní speciality v tradičních hospůdkách.

Počasí Brémy

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Brémy

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Nosy Be
🌴 Dovolená
😎 20 990 Kč
benatky
✈️ Zpátečka
👌 1 517 Kč
milan
Palma de Mallorca
🤘 Multi-city
🤩 2 552 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
🚀 2 015 Kč

Letní letenky do Kampánie

Itálie
Před 44 hodinami
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🔥 1 443 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz