Prodloužený víkend Brémy

Plánujete prodloužený víkend do destinace Brémy? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Brémy

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Brémy na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Universum Science Center, Am Wall Windmill, Übersee-Museum Bremen a mnoho dalších. Brémy se nachází ve státě Německo přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Brémy je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
NěmeckoNěmecko

Rychlý přehled

Stát
Německo
Letiště
1 letiště (BRE)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Brémy - 24 míst co vidět .

 • Universum Science Center
   

  Universum Science Center

  Universum Science Center v Brémách je fascinující místo pro každého, kdo má zájem o vědu a techniku. Tento interaktivní muzeum nabízí návštěvníkům možnost objevovat svět kolem sebe a zkoumat různé vědecké obory. Vstupte do virtuální reality, zkuste si vědecké experimenty a poznejte tajemství vesmíru. Prožijte nezapomenutelný zážitek v Universum Science Center v Brémách!

 • Am Wall Windmill
   

  Am Wall Windmill

  Větrný mlýn Am Wall v Brémách je jednou z nejstarších památek města. Postaven byl v roce 1771 a dodnes slouží k mletí obilí. Mlýn je otevřen pro veřejnost a nabízí výhled na okolní krajinu. Navštivte toto historické místo a ochutnejte místní speciality, jako je chléb a koláče, které jsou pečeny z mletého obilí z tohoto mlýna.

 • Übersee-Museum Bremen
   

  Übersee-Museum Bremen

  V Übersee-Museum Bremen se můžete vydat na cestu kolem světa bez opuštění Brém. Toto muzeum etnologie, přírodní historie a obchodu nabízí fascinující výstavy, které vás zavedou do exotických destinací a ukážou vám, jak se svět vyvíjel. Navštivte tuto kulturní instituci a objevte svět z jiného úhlu pohledu.

 • Schnoor Viertel
   

  Schnoor Viertel

  Schnoor Viertel je kouzelná čtvrť v Brémách, která vás vtáhne do historie. Ulicemi plnými malebných domů a krásných obchůdků se procházíte jako v pohádce. Tato čtvrť je ideální pro romantickou procházku, ale i pro nákupy a objevování místní kultury. Užijte si atmosféru starého města a ochutnejte místní speciality v jednom z útulných kaváren.

 • Placeholder image.
   

  Historische Altstadt

  Historické centrum Brém je plné kouzla a historie. Procházejte se úzkými uličkami a obdivujte krásné starobylé budovy. Zastavte se u náměstí Marktplatz s impozantní radnicí a sochou Rolanda, symbolu svobody a práva. Navštivte katedrálu svatého Petra, nejstarší kostel v Brémách. Užijte si atmosféru středověkého města a ochutnejte místní speciality v tradičních hospůdkách.

Počasí Brémy

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Brémy

K cestě do destinace Brémy lze využít 1 letiště.

Brémy - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Marseille
Bordeaux
🤘 Multi-city
🔥 1 331 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
💣 1 641 Kč
Kalamata
✈️ Zpátečka
😍 965 Kč
Malta - zátoka
✈️ Zpátečka
😍 745 Kč

Červnové letenky na Maltu

Malta
Před 34 hodinami
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👍 735 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz