Munster - West Lakes neighborhood in Munster, Indiana.

Letenky do Munster

Hledáte levné letenky do destinace Munster? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Munster

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Munster navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
NěmeckoNěmecko

Stručně a jasně

Stát
Německo
Letiště
1 letiště (FMO)
Časový posun
-7h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Munster.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 0h 56min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Munster Osnabruck Airport se nachází 20 km od centra města Munster.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Munster od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Munster je letiště Munster Osnabruck Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Munster Osnabruck Airport (FMO)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Munster je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Munster

K cestě do destinace Munster lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Munster - 15 míst co vidět .

 • Botanical Garden Münster
   

  Botanical Garden Münster

  Botanická zahrada Münster je ideálním místem pro milovníky přírody. Rozkládá se na ploše 4,5 hektaru a nabízí více než 8000 druhů rostlin. Zahrada je rozdělena do několika sekcí, včetně tropického skleníku a alpské zahrady. Návštěvníci zde mohou strávit celý den a objevovat krásy rostlinné říše z celého světa.

 • Erbdrostenhof
   

  Erbdrostenhof

  Erbdrostenhof je historická budova v centru německého města Munster. Tento barokní palác byl postaven v 18. století a sloužil jako sídlo hrabat z Erbdrostenhofu. Dnes je budova využívána jako muzeum, kde můžete vidět sbírky uměleckých děl a historických artefaktů. Navštivte Erbdrostenhof a prozkoumejte bohatou historii tohoto impozantního paláce.

 • Westphalian State Museum of Art and Cultural History
   

  Westphalian State Museum of Art and Cultural History

  Západofalcké muzeum umění a kulturní historie v Münsteru je skvělým místem pro milovníky umění a historie. Muzeum nabízí rozsáhlou sbírku uměleckých děl a historických artefaktů. Zajímavé expozice zahrnují starověké sochy, renesanční malby a moderní instalace. Vstupné je velmi příznivé a muzeum stojí za návštěvu pro každého, kdo má zájem o umění a historii.

 • Schloss
   

  Schloss

  Schloss v Münsteru je krásný zámek s bohatou historií. Nachází se v centru města a nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat krásné zahrady a interiéry. Zámek byl postaven v 18. století a je jedním z nejvýznamnějších historických památek v této oblasti. Navštivte Schloss a prožijte nezapomenutelný zážitek v srdci Münsteru.

 • Dominikanerkirche
   

  Dominikanerkirche

  Dominikánský kostel v Münsteru je skvělým místem pro návštěvu pro ty, kteří se zajímají o historii a architekturu. Postavený v 13. století, tento kostel je jedním z nejstarších v regionu a nabízí nádherný pohled na město z jeho věže. Uvnitř kostela se nachází mnoho krásných uměleckých děl a soch, které stojí za prohlídku.

Počasí Munster

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Munster

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Paříž
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
💣 1 175 Kč
Colombo - A crumbling colonial-era building is wedged between more modern structures at this intersection in Pettah, one of the oldest districts in Colombo and…
✈️ Zpátečka
👌 19 990 Kč
mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz