Erzincan - Altintepe, near Erzincan, tower above southern corner of apadana

Prodloužený víkend Erzincan

Plánujete prodloužený víkend do destinace Erzincan? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Erzincan

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Erzincan na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Ekşisu Picnic Area, Ergan Dağı Kayak Merkezi, Girlevik Waterfall a mnoho dalších. Erzincan se nachází ve státě Turecko přibližně 3h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Erzincan je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Asie
TureckoTurecko

Rychlý přehled

Stát
Turecko
Letiště
1 letiště (ERC)
Časový posun
+1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Erzincan - 9 míst co vidět .

 • Ekşisu Picnic Area
   

  Ekşisu Picnic Area

  Ekşisu Picnic Area je ideálním místem pro rodinný piknik v Erzincanu. Nachází se v krásné přírodě a nabízí klidné a relaxační prostředí. Můžete si užít výhled na okolní hory a řeku. Pro ty, kteří chtějí být aktivní, jsou zde také turistické trasy. Toto místo je ideální pro ty, kteří chtějí uniknout z města a strávit den v přírodě.

 • Ergan Dağı Kayak Merkezi
   

  Ergan Dağı Kayak Merkezi

  Lyžařské středisko Ergan Dağı je populární zimní destinací v Erzincanu, nabízející různorodé sjezdovky pro lyžaře všech úrovní. Středisko se nachází na hoře Ergan a nabízí úchvatné výhledy na okolní hory. S moderními zařízeními a vybavením si návštěvníci mohou užít pohodlný a vzrušující zážitek z lyžování. Lyžařská sezóna obvykle trvá od prosince do dubna, což z ní dělá ideální místo pro nadšence zimních sportů.

 • Girlevik Waterfall
   

  Girlevik Waterfall

  Girlevik Waterfall v Erzincanu je překrásným přírodním skvostem, který láká návštěvníky z celého světa. Tento vodopád, který se nachází v pohoří Munzur, je největším vodopádem v Turecku. Je obklopen krásnou přírodou a nabízí návštěvníkům nezapomenutelný zážitek. Je vhodné navštívit v letních měsících, kdy je voda v řece nejvyšší a vodopád je nejimpozantnější.

 • Eksişu Parkı
   

  Eksişu Parkı

  Eksişu Park, located in Erzincan, is a beautiful green space that offers a peaceful escape from the hustle and bustle of the city. The park features lush trees, walking paths, and a tranquil river that flows through it. Visitors can relax on the benches, have a picnic, or enjoy a game of soccer on the grassy fields. Eksişu Park is a great place to spend a lazy afternoon with family and friends.

 • Child park
   

  Child park

  Dětský park v Erzincanu je skvělým místem pro rodiny s dětmi. Park nabízí mnoho zábavy a aktivit pro děti všech věkových kategorií. Kromě houpaček, skluzavek a prolézaček, mohou děti v parku najít i interaktivní prvky, jako jsou například malé fontánky. Dospělí se mohou těšit z klidné atmosféry a krásného prostředí parku. Je to skvělé místo pro odpočinek a relaxaci.

Počasí Erzincan

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Erzincan

K cestě do destinace Erzincan lze využít 1 letiště.

Erzincan - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
😍 1 700 Kč
Paříž
✨ Víkendovka
🔥 1 770 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👌 969 Kč
Bologna
Bari - pobřeží
rim-pohled
🤘 Multi-city
👍 2 215 Kč
milan
✈️ Zpátečka
😎 1 294 Kč
Bodrum
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz