Esbjerg - Esbjerg, Watertower. Photo by Cnyborg, May 2005.

Prodloužený víkend Esbjerg

Plánujete prodloužený víkend do destinace Esbjerg? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Esbjerg

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Esbjerg na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Men by the Sea, Esbjerg Art Museum, Fiskeri- og Søfartsmuseet a mnoho dalších. Esbjerg se nachází ve Dánsku přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Esbjerg je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
DánskoDánsko

Rychlý přehled

Stát
Dánsko
Letiště
1 letiště (EBJ)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Esbjerg - 12 míst co vidět .

 • Men by the Sea
   

  Men by the Sea

  Muži u moře Tato 30 stop vysoká socha 4 mužů, kteří se dívají na oceán, je dobře známou místní atrakcí. Nachází se v Esbjergu, druhém největším dánském přístavu na západním pobřeží. Tato socha byla postavena v roce 1995 a je symbolem města. Je to ideální místo pro fotografování a procházky po pobřeží.

 • Esbjerg Art Museum
   

  Esbjerg Art Museum

  Esbjerg Art Museum v Dánsku je skvělým místem pro milovníky umění. Nachází se v centru města a nabízí výstavy moderního a současného umění. Muzeum hostí jak dánské, tak mezinárodní umělce. Stálé sbírky zahrnují díla od umělců jako je Per Kirkeby a Olafur Eliasson. Díky svému umístění v moderním budově se muzeum stalo samotným uměleckým dílem. Vstup je zdarma, takže neváhejte a navštivte tento skvělý kulturní zážitek.

 • Fiskeri- og Søfartsmuseet
   

  Fiskeri- og Søfartsmuseet

  Fiskeri- og Søfartsmuseet v Esbjergu je muzeum zaměřené na rybolov a námořní dopravu. Otevřeno bylo v roce 1968 a nabízí expozice věnované historii rybolovu, námořní dopravě, akváriu a místnosti s tuleni. Je to ideální místo pro milovníky námořní historie a zároveň pro rodiny s dětmi, které si mohou prohlédnout živoucí přírodní svět pod vodou.

 • Placeholder image.
   

  Mennesket ved havet

  Mennesket ved havet (Člověk u moře) je monumentální socha v Dánsku, která se nachází v Esbjergu. Tento umělecký klenot tvoří pět betonových postav, které se tyčí nad vodou a symbolizují lidskou existenci vůči nekonečnému moři. Tato socha je nejen velkolepým pohledem, ale také připomíná důležitost lidského spojení s přírodou. Mennesket ved havet je jedním z nejnavštěvovanějších turistických atrakcí v Esbjergu.

 • Esbjerg Skibet
   

  Esbjerg Skibet

  Esbjerg je krásné přístavní město v Dánsku, které se nachází na západním pobřeží. Mezi nejvýznamnější turistické atrakce patří Esbjerg Skibet, což je muzeum plné historických lodí. Navštivte tento fascinující komplex a prohlédněte si výstavu lodí a různých námořnických artefaktů. Esbjerg Skibet je skvělým místem pro zájemce o námořní historii a pro ty, kteří chtějí prozkoumat bohatou námořnickou kulturu Dánska.

Počasí Esbjerg

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Esbjerg

K cestě do destinace Esbjerg lze využít 1 letiště.

Esbjerg - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✨ Prodloužený víkend
😍 718 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Marseille
Bordeaux
🤘 Multi-city
🔥 1 331 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
💣 1 641 Kč
Kalamata
✈️ Zpátečka
😍 965 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz