Eskisehir - Photo By: Çağıl Adapınar Eskisehir Tepebasi Belediye Binası (Tepebaşı Municipality Building, Eskişehir, Turkey)

Prodloužený víkend Eskisehir

Plánujete prodloužený víkend do destinace Eskisehir? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Eskisehir

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Eskisehir na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Sazova Park, Midas Monument, Şelale Park Mangalbaşı a mnoho dalších. Eskisehir se nachází ve státě Turecko přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Eskisehir je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Asie
TureckoTurecko

Rychlý přehled

Stát
Turecko
Letiště
1 letiště (AOE)
Časový posun
+1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Eskisehir - 16 míst co vidět .

 • Sazova Park
   

  Sazova Park

  Sazova Park je jedním z největších parků v Turecku a nachází se v Eskişehiru. Park byl založen v roce 2008 a nabízí mnoho atrakcí pro celou rodinu. Mezi nejvýznamnější patří pohádkový zámek, pirátská loď, planetárium, akvárium a zoo. Kromě toho jsou zde k dispozici piknikové místa, čajovny a stánky s nanuky. Sazova Park je ideální pro rodinné výlety a nabízí spoustu zábavy pro děti i dospělé.

 • Midas Tomb at the archeological site Midas City (Midas Şehri). The site is in the village of Yazilikaya, midway between Eskişehir and Afyon. See also…
   

  Midas Monument

  Midas Kenti je starověké sídlo, které se nachází v turecké provincii Eskişehir. Sídlo je známé svými archeologickými pozůstatky, včetně Midasova monumentu, který je považován za jeho hrobku. Kromě toho zde najdete další dvě kamenné reliéfy, nazývané nedokončený monument a Hyacinthovy monumenty. Midas Kenti je vynikajícím místem pro milovníky historie a archeologie, kteří chtějí prozkoumat tuto fascinující oblast Turecka.

 • Şelale Park Mangalbaşı
   

  Şelale Park Mangalbaşı

  Şelale Park Mangalbaşı v Eskisehiru je krásným místem s výhledem na město. Nabízí restaurace, dětské hřiště, vodopád a zelené prostranství. Je to ideální místo pro piknik nebo pro relaxaci s rodinou a přáteli. Park je snadno dostupný a je ideální pro odpočinek a užití si krásného výhledu na město.

 • Sazova Science, Art and Culture Park
   

  Sazova Science, Art and Culture Park

  Sazova Science, Art and Culture Park v Eskisehiru nabízí nejen zábavu pro celou rodinu, ale také vzdělávací a kulturní zážitky. Kromě atrakcí jako pirátská loď a pohádkový zámek, park nabízí i bohatý program věnovaný vědě, umění a kultuře. Výhled na jezero z parku je nádherným doplňkem k celkovému zážitku. Určitě stojí za návštěvu při pobytu v Eskisehiru.

 • Pessinus
   

  Pessinus

  Pessinus bylo starověké město a arcibiskupství v Malé Asii, což je geografická oblast zhruba pokrývající moderní Anatolii. Dnes se místo města nachází v moderní turecké vesnici Ballıhisar, v přítokovém údolí řeky Sakarya na vysoké anatolské plošině v nadmořské výšce asi 950 metrů nad mořem, 13 km od malého města Sivrihisar. Pessinus zůstává katolickým titulárním sídlem.

Počasí Eskisehir

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Eskisehir

K cestě do destinace Eskisehir lze využít 1 letiště.

Eskisehir - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Varna
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
benatky
✈️ Zpátečka
👍 1 159 Kč
Banja Luka
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 880 Kč

Srpnové letenky na Ibizu

Španělsko
Před 40 hodinami
hurghada
🌴 Dovolená
👍 12 490 Kč
londyn
Edinburgh- výhled
🤘 Multi-city
🔥 2 343 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz