Frankfurt - Skyline of Frankfurt am Main, Germany.

Prodloužený víkend Frankfurt

Plánujete prodloužený víkend do destinace Frankfurt? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Frankfurt

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Frankfurt na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Städel Museum, Maintower, Iron Footbridge a mnoho dalších. Frankfurt se nachází ve státě Německo přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Frankfurt je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
NěmeckoNěmecko

Rychlý přehled

Stát
Německo
Letiště
2 letiště (FRA,HHN)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Frankfurt - 26 míst co vidět .

 • Städel Museum
   

  Städel Museum

  Städelovo muzeum patří mezi nejvýznamnější umělecké instituce v Německu. S více než 3 000 obrazy, 600 sochami a tisíci kresbami a grafikami zahrnuje sbírka díla od středověku až po současnost. Muzeum je umístěno v historické budově, která sama o sobě stojí za návštěvu. Vstupenka je za 16 eur, ale stojí to za to pro všechny milovníky umění.

 • Maintower
   

  Maintower

  Maintower je nejvyšší mrakodrap ve Frankfurtu. Vystoupejte na vyhlídkovou plošinu a užijte si nádherný výhled na město a řeku Mohan. Tento moderní mrakodrap byl postaven v roce 2000 a nabízí mimo jiné také restauraci a bar. Pokud navštívíte Frankfurt, nenechte si ujít tuto dominantu města.

 • Iron Footbridge
   

  Iron Footbridge

  Železný lávka je jedním z nejstarších mostů v centru Frankfurtu, který spojuje obě strany řeky Mohan. Tento krásný most s unikátním designem je oblíbeným místem pro procházky a výlety po městě. Můžete si zde užít krásný výhled na město a okolní krajinu. Rozhodně neváhejte a navštivte tento historický most, který vám nabídne jedinečné zážitky a krásné okamžiky.

 • Palm Gardens
   

  Palm Gardens

  Palmové zahrady Frankfurt jsou ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. Tento krásný botanický park nabízí návštěvníkům možnost obdivovat rozmanité druhy rostlin, včetně palmových stromů z celého světa. Užijte si procházku mezi kvetoucími záhony, navštivte skleníky s exotickými rostlinami a odpočiňte si u rybníků a fontán. Vstupné je velmi přijatelné a park je otevřen po celý rok.

 • Zoo Frankfurt
   

  Zoo Frankfurt

  Navštivte Zoo Frankfurt a prožijte den plný zábavy a dobrodružství. Tento zoologický park nabízí návštěvníkům možnost vidět více než 4500 zvířat z celého světa. Zajděte za slony, tygry, pandami a dalšími druhy. Zoo Frankfurt se také pyšní svým vzdělávacím programem pro děti i dospělé. Vstupné je přijatelné a vaše peníze půjdou na podporu chovu a ochraně zvířat.

Počasí Frankfurt

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Frankfurt

K cestě do destinace Frankfurt lze využít 2 letiště.

Frankfurt - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

santorini
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Rhodos, pláž
✈️ Zpátečka
😎 2 346 Kč
Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 946 Kč
Katánie
Pisa
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
💣 11 290 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz