Gallivare - Fjällnäs, Gällivare

Prodloužený víkend Gallivare

Plánujete prodloužený víkend do destinace Gallivare? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Gallivare

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Gallivare na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Dundret, Gällivare gamla kyrka, Norrskensgallerian a mnoho dalších. Gallivare se nachází ve státě Švédsko přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Gallivare je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ŠvédskoŠvédsko

Rychlý přehled

Stát
Švédsko
Letiště
1 letiště (GEV)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Gallivare - 9 míst co vidět .

 • Dundret
   

  Dundret

  Dundret je malebná hora v oblasti Gallivare, která nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Pro milovníky outdoorových aktivit je zde mnoho možností, jako například turistika, cyklistika nebo lyžování. Pokud hledáte klid a relaxaci, Dundret je pro vás ideální místo. Navštivte tento kouzelný kraj a užijte si krásy severu Švédska!

 • Gällivare gamla kyrka
   

  Gällivare gamla kyrka

  Gällivare gamla kyrka je historický kostel v centru města Gallivare v severním Švédsku. Kostel byl postaven v roce 1880 a je jedním z nejstarších budov v městě. Interiér kostela je bohatě zdobený a nabízí klidné místo pro úvahu a modlitbu. Pokud hledáte místo s historií a duchovní atmosférou, Gällivare gamla kyrka je určitě místem, které stojí za návštěvu.

 • Norrskensgallerian
   

  Norrskensgallerian

  Norrskensgallerian je moderní nákupní centrum v Gallivare, které nabízí široký výběr obchodů a restaurací. Můžete si zde nakoupit suvenýry, módu, kosmetiku a mnoho dalšího. Navštivte Norrskensgallerian a užijte si příjemné odpoledne v centru města.

 • Gällivare Folkets Hus
   

  Gällivare Folkets Hus

  Gällivare Folkets Hus je kulturní centrum v srdci města Gallivare. Navštivte toto místo a užijte si koncerty, divadelní představení a další kulturní akce. Tento moderní prostor nabízí také knihovnu a kavárnu, kde si můžete odpočinout a ochutnat místní speciality. Gällivare Folkets Hus je ideálním místem pro poznávání místní kultury a tradičního životního stylu.

 • Gällivare Kulturmuseum
   

  Gällivare Kulturmuseum

  Gällivare Kulturmuseum je fascinující muzeum, které se nachází v srdci Gallivare. Toto muzeum nabízí jedinečný pohled na historii a kulturu tohoto regionu. Návštěvníci si mohou prohlédnout rozmanitou sbírku exponátů, včetně tradičních oděvů a nástrojů, které ukazují, jakým způsobem lidé žili a pracovali v minulosti. Pokud chcete poznat více o místní historii a kultuře, Gällivare Kulturmuseum je tím pravým místem pro vás!

Počasí Gallivare

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Gallivare

K cestě do destinace Gallivare lze využít 1 letiště.

Gallivare - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Varna
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
benatky
✈️ Zpátečka
👍 1 159 Kč
Banja Luka
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 880 Kč

Srpnové letenky na Ibizu

Španělsko
Před 40 hodinami
hurghada
🌴 Dovolená
👍 12 490 Kč
londyn
Edinburgh- výhled
🤘 Multi-city
🔥 2 343 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz