Granada, Andalusie, Španělsko

Prodloužený víkend Granada

Plánujete prodloužený víkend do destinace Granada? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Granada

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Granada na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Catedral de Granada, Alhambra, Mirador de San Nicolás a mnoho dalších. Granada se nachází ve Španělsku přibližně 3h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Granada je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ŠpanělskoŠpanělsko

Rychlý přehled

Stát
Španělsko
Letiště
1 letiště (GRX)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Granada - 23 míst co vidět .

 • Catedral de Granada
   

  Catedral de Granada

  Granadská katedrála, také nazývaná Katedrála Panny Marie, je jednou z největších katedrál v Španělsku. Její výstavba začala v roce 1523 a trvala více než 180 let. Interiér katedrály zdobí mnoho uměleckých děl od slavných španělských umělců. Katedrála je umístěna na náměstí Plaza de las Pasiegas a nabízí nádherný výhled na město Granada. Navštivte tuto nádhernou katedrálu a prozkoumejte její jedinečnou architekturu a historii.

 • Alhambra
   

  Alhambra

  Alhambra je jednou z nejnavštěvovanějších památek ve Španělsku. Tento působivý komplex královských paláců a pevností byl postaven v 14. století a je symbolem maurů v Andalusii. Vychutnejte si nádherný výhled na Granadu a okolní hory z Alhambry. Vstupenky je nutné rezervovat předem a vstup je omezen na určitý počet návštěvníků denně, takže si své místo zajistěte včas.

 • Mirador de San Nicolás
   

  Mirador de San Nicolás

  Mirador de San Nicolás je nejlepším místem na vychutnání krásy Alhambry. Z této vyhlídky se otevírají úchvatné výhledy na pevnost, město a hory. Navštivte ji v podvečer, kdy slunce zapadá a vytváří kouzelnou atmosféru. Toto místo je velmi oblíbené mezi turisty, a tak doporučujeme přijít brzy ráno nebo pozdě večer, aby jste si mohli užít výhled bez davů lidí.

 • Generalife
   

  Generalife

  Palác Generalife je jedním z nejnavštěvovanějších míst v Granadě. Tento krásný palác byl postaven v 13. století a sloužil jako letní rezidence sultánů. Dnes se zde můžete projít krásnými zahradami, kde najdete mnoho fontán a květinových aranžmá. Pokud hledáte klid a krásu, určitě navštivte Palác Generalife v Granadě.

 • Palacio de Carlos V, Alhambra, Granada
   

  Palace of Charles V

  Palác Karla V. je impozantní stavba v Granadě, postavená v 16. století. Nachází se v Alhambrském komplexu a je jedním z nejvýznamnějších příkladů renesanční architektury ve Španělsku. Interiér paláce je v současnosti využíván jako muzeum, které přináší návštěvníkům exponáty z období renesance a baroka. Navštivte tento unikátní palác a prožijte nezapomenutelný zážitek z historie Granady.

Počasí Granada

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Granada

K cestě do destinace Granada lze využít 1 letiště.

Granada - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✨ Prodloužený víkend
😍 718 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Marseille
Bordeaux
🤘 Multi-city
🔥 1 331 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
💣 1 641 Kč
Kalamata
✈️ Zpátečka
😍 965 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz