Gyor

Prodloužený víkend v Gyoru

Plánujete prodloužený víkend v Gyoru? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Gyoru

Naplánujte jsi prodloužený víkend v Gyoru na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Győrská synagoga, Bazilika Győr, Národní divadlo v Győru a mnoho dalších. Gyor se nachází ve státě Maďarsko přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v Gyoru je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
MaďarskoMaďarsko
🌲 Příroda
🏛️ Architektura
🏺 Museum
☕ Kavárny

Rychlý přehled

Stát
Maďarsko
Letiště
1 letiště (QGY)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět v Gyoru

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 10 míst, co vidět v Gyoru .

 • Győrská synagoga
   

  Győrská synagoga

  Győrská synagoga, známá také jako Győri zsinagóga, je nádherná neorománská budova nacházející se v maďarském městě Győr. Postavená v pozdním 19. století, sloužila jako vzor pro další synagogy postavené v Evropě. Její úchvatný interiér rozhodně stojí za návštěvu, jelikož patří k nejimpresivnějším synagogám v této oblasti. V současnosti slouží jako konferenční a kulturní centrum, zachovávající svůj historický a kulturní význam.

 • Cathedral St. Mary Assumption, Györ, Western Hungary
   

  Bazilika Győr

  Bazilika v Győru je zrestaurovaná barokní katedrála a katolický kostel s bílou věží a pozlaceným interiérem s freskami z 18. století. Tento nádherný kostel je jedním z nejvýznamnějších kulturních památek v Győru a stojí za návštěvu. Interiér katedrály je naplněn uměleckými díly a historickými artefakty, které přináší návštěvníkům poutavý pohled na historii a kulturu tohoto regionu.

 • Národní divadlo v Győru
   

  Národní divadlo v Győru

  Národní divadlo v Győru je hlavním divadlem regionu Győr-Moson-Sopron v Maďarsku. Otevřeno bylo 2. listopadu 1978 a do roku 1992 neslo název divadlo Kisfaludy Károlya. V roce 2008 navštívilo divadlo 128 283 návštěvníků, což ho řadí na 6. nejnavštěvovanější divadlo v zemi. Győr měl již od 18. století divadelní tradici, která se postupně rozvíjela až k výstavbě prvního kamenného divadla.

 • Kostel sv. Ignáce
   

  Kostel sv. Ignáce

  Kostel svatého Ignáce v Győru je významnou historickou památkou a kostelem benediktinského řádu. Byl postaven v roce 1626 a jeho interiér je raně barokní. Kostel je otevřený veřejnosti a může být denně obdivován. Je to ideální místo pro ty, kteří chtějí poznat historii tohoto regionu a zároveň se poklonit Bohu. Kostel svatého Ignáce je jedním z nejkrásnějších kostelů v Győru a stojí za návštěvu.

 • The Boatman Sculpture
   

  The Boatman Sculpture

  Socha Boatman v Gyoru je nejvíce fotografovanou sochou ve městě. Vytvořena byla v roce 1997 po povodních a říká se, že přináší štěstí, když se dotknete určité části sochy. Tuto sochu určitě nevynechte při návštěvě města, ať už kvůli jejímu historickému významu nebo kvůli tomu, že se můžete pokusit o štěstí.

Počasí v Gyoru

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Gyor

K cestě do destinace Gyor lze využít 1 letiště.

Gyor - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Varna
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
benatky
✈️ Zpátečka
👍 1 159 Kč
Banja Luka
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 880 Kč

Srpnové letenky na Ibizu

Španělsko
Před 40 hodinami
hurghada
🌴 Dovolená
👍 12 490 Kč
londyn
Edinburgh- výhled
🤘 Multi-city
🔥 2 343 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz