Halmstad - Image from downtown Halmstad, western Sweden.

Prodloužený víkend Halmstad

Plánujete prodloužený víkend do destinace Halmstad? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Halmstad

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Halmstad na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Mjellby Art Museum, Hallands Art Museum, Halmstad Adventure Land a mnoho dalších. Halmstad se nachází ve státě Švédsko přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Halmstad je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ŠvédskoŠvédsko

Rychlý přehled

Stát
Švédsko
Letiště
1 letiště (HAD)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Halmstad - 15 míst co vidět .

 • Mjellby Art Museum
   

  Mjellby Art Museum

  Mjellby Art Museum v Halmstadu je skvělým místem pro milovníky umění. Toto muzeum je domovem mnoha vynikajících uměleckých děl od různých umělců. Procházejte si sbírky moderního umění, které vám nabídnou jedinečný pohled na švédskou kulturu. Mjellby Art Museum je nejlepším místem pro strávení odpoledne v Halmstadu.

 • Hallands Art Museum
   

  Hallands Art Museum

  Hallandské umělecké muzeum v Halmstadu nabízí návštěvníkům neuvěřitelný pohled na švédskou kulturu a historii. Muzeum je domovem mnoha sbírek, které prezentují umělecká díla od středověku až po současnost. Na výstavách můžete vidět díla švédských i mezinárodních umělců. Nezapomeňte navštívit kavárnu, kde si můžete vychutnat kávu a dorty s výhledem na krásné okolí muzea.

 • Halmstad Adventure Land
   

  Halmstad Adventure Land

  Halmstad Adventure Land je ideální místo pro rodinný výlet. Tento park nabízí širokou škálu zábavy pro všechny věkové kategorie, včetně horských dráh, vodních atrakcí a mnoho dalšího. Užijte si zábavu v parku a vytvořte si nezapomenutelné zážitky s rodinou a přáteli.

 • Danska Fall
   

  Danska Fall

  Danska Fall je překrásný vodopád nacházející se v blízkosti města Halmstad. Tento krásný přírodní úkaz láká turisty z celého světa svým impozantním vodopádem a okolním klidem a tichem. Je to ideální místo pro piknik s rodinou nebo pro romantickou procházku s partnerem. Navštivte Danska Fall a nechte se okouzlit jeho nádhernou atmosférou!

 • Placeholder image.
   

  Halmstads Konsthall

  Halmstads Konsthall je umělecká galerie v centru Halmstadu. Nabízí výstavy moderního umění od místních i mezinárodních umělců. Vstup je zdarma a galerie je otevřena každý den kromě pondělí. Navštivte tuto inspirativní galerii a objevte nové umělecké směry a talenty.

Počasí Halmstad

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Halmstad

K cestě do destinace Halmstad lze využít 1 letiště.

Halmstad - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

hurghada
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
milan
✨ Prodloužený víkend
👍 1 241 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz