Hannover

Prodloužený víkend v Hannoveru

Plánujete prodloužený víkend v Hannoveru? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Hannoveru

Naplánujte jsi prodloužený víkend v Hannoveru na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Stará radnice, Sprengel Museum, Aegidienkirche a mnoho dalších. Hannover se nachází ve státě Německo přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v Hannoveru je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
NěmeckoNěmecko

Rychlý přehled

Stát
Německo
Letiště
1 letiště (HAJ)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět v Hannoveru

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 21 míst, co vidět v Hannoveru .

 • Old town hall in Hannover, view from SE
   

  Stará radnice

  Stará radnice v Hannoveru je nejvýznamnější historickou budovou města. Postavena byla v gotickém stylu v 15. století a sloužila jako sídlo městské samosprávy. Dnes je v budově muzeum, kde můžete vidět mnoho historických artefaktů a výstav. Vydejte se na prohlídku a objevte bohatou historii Hannoveru v této nádherné památce.

 • Sprengel Museum
   

  Sprengel Museum

  Sprengelovo muzeum v Hannoveru je nejvýznamnější sbírkou moderního umění v Německu. Muzeum hostí díla od umělců jako jsou Picasso, Klee, Matisse, a další. Jeho architektura je sama o sobě uměleckým dílem, s moderními prvky a výhledy na zelené okolí. Pokud se zajímáte o moderní umění, Sprengelovo muzeum je nutností při návštěvě Hannoveru.

 • Aegidienkirche
   

  Aegidienkirche

  Aegidienkirche je historický kostel v centru Hannoveru. Kostel byl postaven v 14. století a byl později využíván jako památník míru a jako kulturní centrum. Po druhé světové válce byl kostel zničen a zůstal jako symbol války. Dnes je to místo pro klidné meditace a pro uctění památky obětí války.

 • Herrenhäuser Gärten
   

  Herrenhäuser Gärten

  Herrenhäuser Gärten jsou krásné zahrady v Hannoveru, které se rozprostírají na ploše více než 50 hektarů. Tento park byl založen v roce 1666 a nabízí návštěvníkům nezapomenutelné zážitky. Můžete se projít po japonské zahradě, navštívit barokní zahradu nebo se projít po anglickém parku. V létě se zde konají různé kulturní akce a festivaly, které stojí za to navštívit.

 • Maschsee
   

  Maschsee

  Maschsee je krásným místem k odpočinku a relaxaci v centru Hannoveru. Toto umělé jezero bylo vytvořeno v roce 1936 a od té doby se stalo oblíbeným místem pro vodní sporty, jízdu na kole a pikniky. Procházka kolem Maschsee nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a je ideální pro odpočinek po náročném dni v městském shonu.

Počasí v Hannoveru

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Hannover

K cestě do destinace Hannover lze využít 1 letiště.

Hannover - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Alicante - výhled z hradu na pláž a přístav
Ibiza
✈️ Zpátečka
👌 2 441 Kč
Stockholm
✨ Víkendovka
🤩 1 233 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
Palma de Mallorca
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🎉 2 185 Kč
Riga
Oslo
Krakow - náměstí
🤘 Multi-city
👍 2 410 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
😍 1 700 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz