Prodloužený víkend Hatay

Plánujete prodloužený víkend do destinace Hatay? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Hatay

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Hatay na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Harbiye Falls, Hatay Archeology Museum, Moses Tree a mnoho dalších. Hatay se nachází ve státě Turecko přibližně 3h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Hatay je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Asie
TureckoTurecko

Rychlý přehled

Stát
Turecko
Letiště
1 letiště (HTY)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Hatay - 11 míst co vidět .

 • Harbiye Falls
   

  Harbiye Falls

  Vodopád Harbiye v Hatay je krásným koutem Turecka, který stojí za návštěvu. Tento přírodní div je obklopen zelení a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Příjemnou procházku si můžete dopřát po stezce vedoucí k vodopádu, kde můžete pozorovat místní flóru a faunu. Pokud hledáte klid a odpočinek od ruchu města, Harbiye Falls jsou ideálním místem pro relaxaci a užití si krás přírody.

 • Hatay Archeology Museum
   

  Hatay Archeology Museum

  Hatay Archeology Museum je hlavním archeologickým muzeem, kde jsou vystaveny mnohé důležité místní artefakty z období starověku. Muzeum se nachází v Hatay a nabízí fascinující pohled na historii této oblasti. Návštěvníci zde mohou vidět mnoho zajímavých exponátů a dozvědět se více o těchto fascinujících artefaktech. Je to skvělé místo pro milovníky historie a archeologie.

 • Moses Tree
   

  Moses Tree

  Strom Mojžíšův, také známý jako Mojžíšův keř, je oblíbenou zastávkou turistů v Hatay. Podle pověsti roste z hůlky Mojžíše a je tedy velmi starý. Tento významný strom je považován za posvátný a je důležitým místem pro místní obyvatele. Návštěvníci si mohou prohlédnout strom a okolní krajinu a užít si klidné a pohodové atmosféry.

 • Great Antakya Park
   

  Great Antakya Park

  Great Antakya Park v tureckém Hatayi nabízí krásný únik z městského shonu. Park je rozložený na ploše 400 hektarů a je domovem pro mnoho druhů rostlin a zvířat. Navštivte zdejší jezero, kde si můžete půjčit loďku a projet se po hladině. Park je také ideálním místem pro piknik s rodinou a přáteli. Užijte si klidnou atmosféru a krásnou přírodu v Great Antakya Parku.

 • Antakya
   

  Antakya

  Antakya Archaeological Museum is a must-visit destination for history enthusiasts. The museum houses an impressive collection of artifacts from the ancient city of Antioch, including mosaics, sculptures, and coins. One of the highlights of the museum is the collection of Roman-era mosaics, which are considered to be some of the finest in the world. The museum is located in the heart of Antakya and is easily accessible from the city center. Don't miss the chance to explore this fascinating museum and learn about the rich history of Antioch.

Počasí Hatay

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Hatay

K cestě do destinace Hatay lze využít 1 letiště.

Hatay - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Edinburgh- výhled
Belfast
londyn
🤘 Multi-city
👍 2 136 Kč
Riga
✈️ Zpátečka
🎉 878 Kč
tenerife
pláž v agadiru, maroko
🤘 Multi-city
🔥 2 069 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
mykonos
Pohled na Athény
🤘 Multi-city
🚀 2 422 Kč
Katánie
✈️ Zpátečka
💣 1 284 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz