Haugesund - Port w Haugesund

Prodloužený víkend Haugesund

Plánujete prodloužený víkend do destinace Haugesund? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Haugesund

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Haugesund na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Haraldshaugen, Djupadalen, Haugesund Art Gallery a mnoho dalších. Haugesund se nachází ve Norsku přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Haugesund je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
NorskoNorsko

Rychlý přehled

Stát
Norsko
Letiště
1 letiště (HAU)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Haugesund - 12 míst co vidět .

 • Haraldshaugen
   

  Haraldshaugen

  Haraldshaugen je památník věnovaný norskému králi Haraldovi Krásnovlasému, který zde byl pohřben. Tento památník je symbolem norského sjednocení a nezávislosti. Haraldshaugen se nachází v krásné přírodě nedaleko města Haugesund, které je známé pro své významné kulturní dědictví a je výchozím bodem pro objevování krás západního Norska.

 • Djupadalen
   

  Djupadalen

  Djupadalen je krásná přírodní oblast v norském Haugesundu. Toto údolí je obklopeno zelenými kopci a nabízí návštěvníkům nádherné výhledy na okolní krajinu. Procházky po Djupadalenu jsou oblíbené mezi turisty i místními obyvateli. Pokud hledáte klidnou a příjemnou atmosféru, Djupadalen je pro vás tou správnou volbou.

 • Karmoy Beaches
   

  Karmoy Beaches

  Pláže Karmoy jsou ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci. Tyto pláže nabízejí úchvatné výhledy na moře a okolní krajinu. Koupání v čisté vodě moře je osvěžující a příjemné. Pro ty, kteří hledají více akce, jsou k dispozici různé vodní sporty. Pláže Karmoy jsou skvělým místem pro trávení volného času s rodinou a přáteli.

 • Nordvegen History Centre and Viking Settlement
   

  Nordvegen History Centre and Viking Settlement

  Navštivte Nordvegen History Centre and Viking Settlement a prohlédněte si vikingy a jejich život v norských fjordech. V muzeu se dozvíte o historii norských vikingů, jejich plavbách a obchodu. V rekonstruované vikingské osadě se můžete projít a uvidíte, jak vikingové žili a pracovali. Tuto atrakci by neměli vynechat milovníci historie a kultury.

Počasí Haugesund

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Haugesund

K cestě do destinace Haugesund lze využít 1 letiště.

Haugesund - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Paříž
✨ Víkendovka
🔥 1 770 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👌 969 Kč
Bologna
Bari - pobřeží
rim-pohled
🤘 Multi-city
👍 2 215 Kč
milan
✈️ Zpátečka
😎 1 294 Kč
Bodrum
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
santorini
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz