Isafjorður - Isafjordur, Westfjords, Iceland. June 2008.

Prodloužený víkend Isafjorður

Plánujete prodloužený víkend do destinace Isafjorður? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Isafjorður

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Isafjorður na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Hvers museum / Hversdagssafn, Valagil Waterfall, Westfjord History Museum a mnoho dalších. Isafjorður se nachází ve Islandu přibližně 3.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Isafjorður je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
IslandIsland

Rychlý přehled

Stát
Island
Letiště
1 letiště (IFJ)
Časový posun
-2h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Isafjorður - 10 míst co vidět .

 • Hvers museum / Hversdagssafn
   

  Hvers museum / Hversdagssafn

  Navštivte Hvers museum v Isafjorðuru a prozkoumejte výstavu o každodenním životě v této malebné oblasti. Muzeum nabízí fascinující pohled na historii a kulturu místních obyvatel. Podívejte se na staré fotografie, nástroje, oblečení a další předměty, které dokreslují život v této krásné oblasti. Určitě to stojí za návštěvu!

 • theoutbound.com
   

  Valagil Waterfall

  Vodopád Valagil je jedním z nejkrásnějších přírodních divů v Isafjorðuru. Nachází se v srdci horského masivu a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Pro milovníky přírody a turistiku je to nezapomenutelný zážitek. Navštivte Vodopád Valagil a užijte si krásy islandské přírody!

 • Westfjord History Museum
   

  Westfjord History Museum

  Muzeum historie Westfjordu v Isafjorðuru přináší fascinující pohled na historii oblasti. Vystavené artefakty a příběhy ukazují, jak se tato odlehlá a krásná oblast vyvíjela v průběhu staletí. Navštivte toto muzeum a prohloubte své znalosti o zeměpisu a kultuře této oblasti.

 • Dokkan Brugghús
   

  Dokkan Brugghús

  Dokkan Brugghús je nejlepší pivovar v Isafjorðuru. Nabízí nejen vynikající pivo, ale také skvělou atmosféru a výhled na okolní hory. Tento pivovar je ideálním místem pro milovníky piva, kteří chtějí ochutnat něco nového a zároveň se těšit z krásného výhledu. Navštivte Dokkan Brugghús a ochutnejte místní speciality v jedinečném prostředí.

 • Ísafjörður Culture House
   

  Ísafjörður Culture House

  Ísafjörður Culture House je skvělým místem pro milovníky kultury a historie. Nachází se v srdci Isafjorðuru a nabízí mnoho zajímavých exponátů, které ukazují bohatou historii této oblasti. Navštivte tuto kulturní památku a prozkoumejte fascinující výstavy a sbírky. Vstupné je zdarma, takže neváhejte a užijte si jedinečný zážitek z cestování do Islandu.

Počasí Isafjorður

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Isafjorður

K cestě do destinace Isafjorður lze využít 1 letiště.

Isafjorður - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
milan
✨ Prodloužený víkend
👍 1 241 Kč
Boston
✈️ Zpátečka
👍 6 860 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 017 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz