Isparta - Luftbildaufnahme von Isparta aus etwa 10.000 m Höhe

Prodloužený víkend Isparta

Plánujete prodloužený víkend do destinace Isparta? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Isparta

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Isparta na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Gökçay Mesireliği, Iyaşpark Shopping Center, Isparta Museum a mnoho dalších. Isparta se nachází ve státě Turecko přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Isparta je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Asie
TureckoTurecko

Rychlý přehled

Stát
Turecko
Letiště
1 letiště (ISE)
Časový posun
+1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Isparta - 12 míst co vidět .

 • Gökçay Mesireliği
   

  Gökçay Mesireliği

  Gökçay Mesireliği je rozlehlý park s mnoha piknikovými místy, obrovskými hřišti a upravenými rybníky, kde najdete také kavárny. Nachází se v Ispartě a je ideálním místem pro trávení času s rodinou a přáteli. Park nabízí krásnou přírodu a relaxaci, ale také mnoho aktivit pro děti i dospělé. Gökçay Mesireliği je skvělým místem pro odpočinek a zábavu.

 • Iyaşpark Shopping Center
   

  Iyaşpark Shopping Center

  Iyaşpark Shopping Center v Ispartě je prostorné nákupní centrum nabízející místní i mezinárodní značky, food court, kino a dětské hřiště. Je to skvělé místo pro nakupování a stravování, ale také pro zábavu s rodinou. Iyaşpark Shopping Center je oblíbeným místem pro místní obyvatele i turisty, kteří chtějí strávit příjemný den.

 • Isparta Museum
   

  Isparta Museum

  Isparta Museum je největší muzeum v Ispartě, které nabízí neuvěřitelný pohled do historie města. Můžete zde vidět mnoho artefaktů, které ukazují bohatou kulturu a tradice této oblasti. Muzeum je rozděleno do několika sekcí, zahrnujících archeologii, etnografii, umění a historii. Návštěva muzea je skvělým způsobem, jak se dozvědět více o Ispartě a turecké historii jako celku.

 • Centrum Garden
   

  Centrum Garden

  Centrum Garden v Ispartě je ideální pro milovníky nákupů a zábavy. Toto moderní obchodní centrum nabízí široký výběr obchodů, restaurací a kaváren. Kromě toho zde najdete také kino a bowlingovou dráhu pro zábavu s rodinou a přáteli. Centrum Garden je ideálním místem pro strávení odpoledne nebo večera v Ispartě.

 • Tarihi Ayazmana Mesireliği
   

  Tarihi Ayazmana Mesireliği

  Tarihi Ayazmana Mesireliği je historický odpočinkový areál v Ispartě, kde se můžete uvolnit a užít si přírodu. Tento místní skvost nabízí klidné a relaxační prostředí, které je ideální pro pikniky a rodinné výlety. Navštivte toto místo a objevte jeho krásy, které zahrnují zelené lesy a krásné výhledy na okolní krajinu. Tarihi Ayazmana Mesireliği je skvělou volbou pro ty, kteří hledají klid a pohodu v srdci Isparty.

Počasí Isparta

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Isparta

K cestě do destinace Isparta lze využít 1 letiště.

Isparta - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Varna
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
benatky
✈️ Zpátečka
👍 1 159 Kč
Banja Luka
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 880 Kč

Srpnové letenky na Ibizu

Španělsko
Před 43 hodinami
londyn
Edinburgh- výhled
🤘 Multi-city
🔥 2 343 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz