Káhira - Al Azhar Mosque Interior

Prodloužený víkend Káhira

Plánujete prodloužený víkend do destinace Káhira? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Káhira

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Káhira na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Al-Azhar Park, Cairo Tower, Khan el-Khalili a mnoho dalších. Káhira se nachází ve Egyptu přibližně 3.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Káhira je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Afrika
EgyptEgypt

Rychlý přehled

Stát
Egypt
Letiště
1 letiště (CAI)
Časový posun
+1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Káhira - 25 míst co vidět .

 • Al-Azhar Park
   

  Al-Azhar Park

  Al-Azhar Park je skvělým místem pro relaxaci v Káhiře. Park nabízí nádherné výhledy na město, stejně jako možnost procházet se po zelených plochách a užít si klid od rušného městského života. V parku se nachází také kavárny a restaurace, kde si můžete vychutnat tradiční egyptskou kuchyni. Prozkoumejte tuto oázu v centru Káhiry a užijte si odpočinek od městského shonu.

 • Cairo Tower
   

  Cairo Tower

  Vystoupejte na vrchol věže Káhirského města a užijte si nádherný panoramatický výhled na celé město. Věž byla postavena v roce 1961 a dosahuje výšky 187 metrů. Interiér věže je elegantní a moderní. Pro milovníky kávy je zde kavárna, kde si můžete vychutnat šálek čerstvé kávy. Navštivte tuto atrakci a nechte se okouzlit krásou Káhirského města.

 • Khan el-Khalili
   

  Khan el-Khalili

  Khan el-Khalili je nejstarší trh v Káhiře a jedno z nejvýznamnějších míst pro nákupy. Nabízí širokou škálu suvenýrů, včetně tradičních egyptských výrobků a koření. Ulice jsou plné života a barev, a to i v noci, kdy se zde konají různé akce a vystoupení. Navštivte Khan el-Khalili a prožijte autentický egyptský zážitek!

 • Tahrir Square
   

  Tahrir Square

  Tahrir Square je ikonické místo v Káhiře, které hrálo důležitou roli v egyptské revoluci v roce 2011. Nyní je to oblíbené místo pro setkávání a poznávání místní kultury. Na náměstí se nachází památník, který připomíná události z roku 2011. Tahrir Square je nejlepší navštívit v noci, kdy je osvětlené a plné života. Přijďte a ochutnejte místní kuchyni, poslechněte si tradiční hudbu a užijte si atmosféru tohoto historického místa.

 • The Coptic Museum
   

  The Coptic Museum

  Koptské muzeum v Káhiře je jedinečnou příležitostí pro návštěvníky, kteří chtějí poznat více o koptské kultuře a historii. Toto muzeum obsahuje největší sbírku koptských uměleckých děl na světě, včetně fresky ze 4. století a křesťanských relikvií. Prozkoumejte jedinečnou historii této starobylé kultury v srdci Káhiry.

Počasí Káhira

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Káhira

K cestě do destinace Káhira lze využít 1 letiště.

Káhira - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Funchal
🌴 Dovolená
💣 13 590 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
😎 1 841 Kč
výhled na Barcelonu z parku Guell
porto
Paříž
🤘 Multi-city
🔥 3 356 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
😎 4 490 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
💣 1 803 Kč
porto
lisabon
🤘 Multi-city
😎 2 458 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz