Kastoria - View of the city of en:Kastoria, en:Greece and of the lake en:Orestiada

Prodloužený víkend Kastoria

Plánujete prodloužený víkend do destinace Kastoria? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Kastoria

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Kastoria na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Kastoria Lake, Cave of Dragon (Spilia tou drakou), Monastery of Panagia Mavriotissa a mnoho dalších. Kastoria se nachází ve Řecku přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Kastoria je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
ŘeckoŘecko

Rychlý přehled

Stát

Řecko

Letiště

1 letiště (KSO)

Časový posun

+1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kastoria - 7 míst co vidět .

 • Kastoria Lake
   

  Kastoria Lake

  Kastoria Lake je malebné místo, které stojí za návštěvu při cestě do Řecka. Leží v blízkosti stejnojmenného města a nabízí krásné výhledy na okolní horstvo. Procházka po břehu je ideální pro relaxaci a užívání si přírody. V okolí je možné najít i řadu historických památek a tradičních řeckých tavern, kde si můžete vychutnat místní speciality.

 • Cave of Dragon (Spilia tou drakou)
   

  Cave of Dragon (Spilia tou drakou)

  Navštivte tuto úchvatnou jeskyni, která se nachází ve městě Kastoria. Jeskyně je pojmenována po drakovi, který podle legendy v ní kdysi žil. Prozkoumejte krásné podzemní prostory plné stalaktitů a stalagmitů. Vstupné je velmi příznivé a turistické trasy jsou dobře značené. Určitě nevynechejte tuto fascinující atrakci během své návštěvy Kastorie.

 • Monastery of Panagia Mavriotissa
   

  Monastery of Panagia Mavriotissa

  Klášter Panagia Mavriotissa je historický klášter v Kastorii, který byl postaven v 11. století. Klášter je známý svou architekturou a nádhernými freskami. Navštivte klášter a prozkoumejte jeho krásné interiéry, které odrážejí bohatou historii řeckého pravoslaví. Užijte si klidné a duchovní okolí kláštera a prožijte nezapomenutelný zážitek.

 • Dispilio Lakeside Neolithic Settlement Archaeological Collection
   

  Dispilio Lakeside Neolithic Settlement Archaeological Collection

  Archeologická sbírka Dispilio Lakeside Neolithic Settlement v Kastorii je fascinující ukázkou života v neolitu. Sbírka obsahuje artefakty nalezené v oblasti a poskytuje cenné informace o kultuře a životě před tisíci lety. Pro milovníky historie a archeologie je návštěva této sbírky nezapomenutelným zážitkem.

 • Kastoria Aquarium
   

  Kastoria Aquarium

  Akvarium Kastoria je jedním z největších akvárií v Řecku. Toto nádherné akvárium nabízí úžasnou expozici místních druhů ryb a dalších mořských živočichů. Vstupte do fascinujícího světa podvodních tvorů a objevte tajemství řeckých vod. Toto místo je ideální pro rodiny s dětmi a milovníky přírody. Navštivte Akvárium Kastoria a zažijte nezapomenutelnou zábavu!

Počasí Kastoria

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Kastoria

K cestě do destinace Kastoria lze využít 1 letiště.

Kastoria - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Marsa Alam
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Neapol
milan
🤘 Multi-city
🎉 2 542 Kč
Nice
✨ Víkendovka
😎 966 Kč

Na víkend do Nice

Francie
Před 24 hodinami
Nosy Be
🌴 Dovolená
💣 17 990 Kč
londyn
✨ Víkendovka
🤩 1 231 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz