Katánie

Prodloužený víkend v Katánii

Plánujete prodloužený víkend v Katánii? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Katánii

Naplánujte jsi prodloužený víkend v Katánii na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Villa Bellini/Chiosco Bellini, Castello Ursino, Orto Botanico dell'Università di Catania a mnoho dalších. Katánie se nachází ve Itálii přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v Katánii je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
ItálieItálie

Rychlý přehled

Stát

Itálie

Letiště

1 letiště (CTA)

Co vidět v Katánii

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 26 míst, co vidět v Katánii .

 •  

  Villa Bellini/Chiosco Bellini

  Villa Bellini, také známá jako Giardino Bellini, je nádherný park v centru Katánie. Tento park nabízí klidné místo pro procházky a relaxaci. Uvnitř parku se nachází Chiosco Bellini, kde si můžete dát kávu a vychutnat si krásný výhled na park. Doporučujeme navštívit během návštěvy Katánie a užít si klidné okamžiky v přírodě.

 •  

  Castello Ursino

  Katánie je domovem pro mnoho historických památek, a Castello Ursino je jednou z nich. Tento středověký hrad byl postaven v 13. století a sloužil jako pevnost. Dnes je zde muzeum, které vám umožní prozkoumat historii města a okolní oblasti. Užijte si výhled na město a moře z věže hradu a prožijte si atmosféru středověku v samém srdci Katánie.

 •  

  Orto Botanico dell'Università di Catania

  Navštivte krásnou botanickou zahradu Orto Botanico dell'Università di Catania v italské Katánii. Projděte se mezi exotickými rostlinami a květinami z celého světa. Zahrada je ideálním místem pro klidnou procházku nebo piknik s rodinou či přáteli. Užijte si odpočinkovou atmosféru a krásné výhledy na město.

 • Facciata del Duomo (Cattedrale di Sant'Agata) di Catania ad alta risoluzione - Zoomabile per vedere dettagli
   

  Katedrála svaté Agáty

  Katedrála svaté Agáty v italské Katánii je skvostem barokní architektury. Její fasáda zdobená sochami a reliéfy je nádherným pohledem. Uvnitř se nachází významné umělecké dílo, jako například socha svaté Agáty, patronky města. Navštivte tuto katedrálu a prohlédněte si její krásu a historii.

 •  

  Basilica della Collegiata

  Basilica della Collegiata je nádherná kostel v srdci města Katánie. Tento krásný barokní kostel byl postaven v 18. století a je jedním z nejvýznamnějších historických památek na Sicílii. Navštivte tuto krásnou baziliku a obdivujte její nádhernou architekturu, sochy a obrazy. Užijte si také úžasný výhled na město z jejích věží.

Letiště k destinaci Katánie

K cestě do destinace Katánie lze využít 1 letiště.

Ubytování v Katánii

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Chania
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Barcelona
✈️ Zpátečka
🎉 1 225 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
😎 10 490 Kč
Arrecife
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 27 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz