Kavala

Prodloužený víkend Kavala

Plánujete prodloužený víkend do destinace Kavala? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Kavala

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Kavala na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Kavala Fort, Κατοικία - Μουσείο Μεχμέτ Αλή, Tobacco Museum of Municipality of Kavala a mnoho dalších. Kavala se nachází ve Řecku přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Kavala je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ŘeckoŘecko

Rychlý přehled

Stát
Řecko
Letiště
1 letiště (KVA)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kavala - 10 míst co vidět .

 • Kavala Fort
   

  Kavala Fort

  Kavala Fort je impozantní pevnost, která se tyčí nad městem Kavala v Řecku. Stavba pochází z byzantského období a byla několikrát přestavěna. Dnes slouží jako muzeum a nabízí nádherný výhled na město a moře. Při prohlídce se dozvíte o historii pevnosti a můžete si prohlédnout expozice z období antiky a středověku. Kavala Fort je nejlepší navštívit v ranních hodinách, kdy je zde klid a můžete si užít krásu tohoto historického místa bez davů turistů.

 • Κατοικία - Μουσείο Μεχμέτ Αλή
   

  Κατοικία - Μουσείο Μεχμέτ Αλή

  Dům - Muzeum Mehmeda Aliho je nádhernou ukázkou osmanské architektury. Tento dům byl postaven v roce 1780 a sloužil jako bydliště pro Mehmeda Aliho, zakladatele dynastie v Egyptě. Dnes je dům otevřen jako muzeum a nabízí návštěvníkům pohled do života v osmanské době. Navštivte tento historický dům a prozkoumejte jeho bohatou historii.

 • Tobacco Museum of Municipality of Kavala
   

  Tobacco Museum of Municipality of Kavala

  Navštivte Tabákové muzeum města Kavala a dozvíte se o historii tabáku a jeho výrobě. Muzeum nabízí fascinující expozice a interaktivní zážitky. Prohlédněte si sbírky tabákových nástrojů a artefaktů, které ukazují význam tabáku pro město Kavala. Muzeum je otevřeno denně a vstupné je přijatelné. Určitě nevynechejte tuto fascinující atrakci během vaší návštěvy Kavaly.

 • The Castle of Kavala
   

  The Castle of Kavala

  Hrad Kavala je dominantou stejnojmenného města a jeho historie sahá až do antiky. Dnes nabízí návštěvníkům nádherné výhledy na Egejské moře a okolní krajinu. Procházka po hradbách a věžích je nezapomenutelným zážitkem. Navštivte také muzeum v areálu hradu a dozvíte se více o historii města a jeho významu v minulosti.

 • The Aquaduct
   

  The Aquaduct

  Akvadukt v Kavale je pozoruhodnou památkou antického Řecka. Tento impozantní stav se táhne přes údolí a sloužil k přivádění vody do města. Dnes je to oblíbené místo pro procházky a fotografování. Prohlédněte si detaily tohoto architektonického skvostu a užijte si panoramatický výhled na Kavalu. Navštivte Akvadukt a poznáte, proč je považován za jednu z nejvýznamnějších památek regionu.

Počasí Kavala

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Kavala

K cestě do destinace Kavala lze využít 1 letiště.

Kavala - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

zakynthos
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
😎 1 155 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🔥 1 442 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🤩 1 258 Kč
Pohled na estoské hlavní město Tallin
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz