Kirkwall - KIRKWALL HABOUR KIRKWALL ORKNEY ISLANDS SEP 2011

Prodloužený víkend Kirkwall

Plánujete prodloužený víkend do destinace Kirkwall? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Kirkwall

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Kirkwall na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například St Magnus Cathedral, Orkney Wireless Museum, Cuween Hill Chambered Cairn a mnoho dalších. Kirkwall se nachází ve Spojeném království přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Kirkwall je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Spojené královstvíSpojené království

Rychlý přehled

Stát

Spojené království

Letiště

1 letiště (KOI)

Časový posun

-1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kirkwall - 13 míst co vidět .

 • St Magnus Cathedral
   

  St Magnus Cathedral

  Katedrála svatého Magnuse je jednou z nejvýznamnějších památek ve městě Kirkwall na Orknejích. Katedrála byla postavena v 12. století a je jednou z nejstarších katedrál v celé Skotsku. Její gotická architektura a nádherné vitráže jsou jen některé z mnoha důvodů, proč byste měli navštívit tuto historickou památku. Uvnitř katedrály si můžete prohlédnout mnoho cenných artefaktů a hrobek významných osobností.

 • Orkney Wireless Museum
   

  Orkney Wireless Museum

  Orkney Wireless Museum je fascinující muzeum, které ukazuje historii bezdrátové komunikace. Nachází se v Kirkwallu na Orknejích a nabízí návštěvníkům možnost vidět staré rádiové přijímače, vysílače a další technologie. Muzeum se nachází v krásné historické budově a je ideálním místem pro všechny, kteří chtějí objevit, jak se komunikovalo v minulosti. Navštivte Orkney Wireless Museum a prozkoumejte fascinující svět bezdrátové komunikace!

 • Cuween Hill Chambered Cairn
   

  Cuween Hill Chambered Cairn

  Navštivte starověké kamenné hroby Cuween Hill Chambered Cairn na Orknejích ostrovech. Tato mohutná stavba z doby neolitu poskytuje fascinující pohled na minulost. Přemýšlejte o tom, jak lidé před tisíci lety stavěli tyto monumenty, zatímco se procházíte temnými chodbami a obdivujete starobylé umělecké prvky vyryté do kamene. Prozkoumejte jedinečnou historii Orknejích ostrovů v tomto tajemném a magickém místě.

 • The Orkney Museum
   

  The Orkney Museum

  Pokud se zajímáte o historii, nenechte si ujít Orkneyské muzeum v Kirkwallu. Muzeum se nachází v historické budově a nabízí fascinující pohled na život a kulturu Orknejí. Zajímavé exponáty zahrnují vikingy, archeologii, přírodu a mnoho dalšího. Pokud hledáte zajímavou a poučnou zastávku během vaší cesty, Orkneyské muzeum je pro vás ideální volbou.

 • Highland Park Whisky Distillery
   

  Highland Park Whisky Distillery

  Navštivte destilerii whisky Highland Park, která se nachází na Orknejích ostrovech ve Skotsku. Tato destilerie produkuje některé z nejlepších whisky na světě a je obklopena nádhernou přírodou. Prohlédněte si výrobu whisky a ochutnejte některé z nejlepších druhů. Tato zážitková destilerie je ideální pro milovníky whisky a přírody.

Počasí Kirkwall

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Kirkwall

K cestě do destinace Kirkwall lze využít 1 letiště.

Kirkwall - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Katánie
✈️ Zpátečka
👌 1 437 Kč
Malta - zátoka
✨ Víkendovka
🔥 1 140 Kč

Zimní víkendy na Maltě

Malta
Před 9 hodinami
Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
💣 1 860 Kč
Pisa
✨ Víkendovka
🚀 958 Kč
Hurghada
🌴 Dovolená
😎 9 965 Kč
výhled na Barcelonu z parku Guell
lisabon
milan
🤘 Multi-city
😍 2 425 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz