Kozani - Main church in Siatista, Kozani prefecture, Greece.

Prodloužený víkend Kozani

Plánujete prodloužený víkend do destinace Kozani? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Kozani

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Kozani na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Trupokaridos, Πλατεία Νίκης Κοζάνης, Ιστορικό - Λαογραφικό και Φυσικής Ιστορίας Μουσείο Κοζάνης / Историско - фолклорно-природонаучен музеј Кожани a mnoho dalších. Kozani se nachází ve Řecku přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Kozani je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ŘeckoŘecko

Rychlý přehled

Stát
Řecko
Letiště
1 letiště (KZI)
Časový posun
+1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kozani - 9 míst co vidět .

 • Trupokaridos
   

  Trupokaridos

  Trupokaridos je malebná vesnice v Řecku, která nabízí klid a pohodu. Pro milovníky historie je zde mnoho památek, jako například kostel svatého Jiří. Můžete se také vydat na procházku po okolních kopcích a užít si nádherné výhledy na krajinu. Pokud hledáte odpočinek a autentický řecký zážitek, Trupokaridos je tou správnou volbou.

 • Πλατεία Νίκης Κοζάνης
   

  Πλατεία Νίκης Κοζάνης

  Náměstí Vítězství v Kozani je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. Obklopené kavárnami a restauracemi, nabízí toto náměstí nádherný výhled na město a okolní hory. Navštivte toto historické místo a procházejte se po okolí, kde najdete mnoho obchodů a trhů s místními specialitami. Užijte si atmosféru řeckého města a objevte jeho krásy na vlastní kůži.

 • Ιστορικό - Λαογραφικό και Φυσικής Ιστορίας Μουσείο Κοζάνης / Историско - фолклорно-природонаучен музеј Кожани
   

  Ιστορικό - Λαογραφικό και Φυσικής Ιστορίας Μουσείο Κοζάνης / Историско - фолклорно-природонаучен музеј Кожани

 • Public Garden Kozani
   

  Public Garden Kozani

  Veřejná zahrada Kozani je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v centru města. Zahrada nabízí krásné výhledy na okolní krajinu a je obklopena květinovými záhony a stromy. Procházka po zahradě je skvělou příležitostí k odpočinku od shonu města a užití si klidného prostředí. Navštivte Veřejnou zahradu Kozani a užijte si přírodu v srdci města.

 • Koventareios Kozani Municipal Library
   

  Koventareios Kozani Municipal Library

  Navštivte městskou knihovnu Koventareios Kozani a objevte bohatou sbírku knih a dokumentů. Tento kulturní klenot nabízí nejen knihy, ale také různé kulturní akce a výstavy. Pokud jste milovníky literatury, určitě si nenechte ujít tuto zajímavou zastávku v Kozani.

Počasí Kozani

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Kozani

K cestě do destinace Kozani lze využít 1 letiště.

Kozani - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Tirana
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
milan
✨ Prodloužený víkend
👍 1 241 Kč
Boston
✈️ Zpátečka
👍 6 860 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz