Kristiansand - Fædrelandsvennen Office, Kristiansand

Prodloužený víkend Kristiansand

Plánujete prodloužený víkend do destinace Kristiansand? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Kristiansand

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Kristiansand na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Kristiansand Zoo and Amusement Park, Kristiansand Cathedral, Kristiansand Cannon Museum a mnoho dalších. Kristiansand se nachází ve Norsku přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Kristiansand je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
NorskoNorsko

Rychlý přehled

Stát
Norsko
Letiště
1 letiště (KRS)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kristiansand - 20 míst co vidět .

 • Kristiansand Zoo and Amusement Park
   

  Kristiansand Zoo and Amusement Park

  Navštivte Kristiansand Zoo and Amusement Park a užijte si den plný zábavy a dobrodružství. Prozkoumejte rozmanité druhy zvířat a poznejte je zblízka. Vyzkoušejte si různé atrakce a zábavní parky, které vás určitě nezklamou. Kristiansand Zoo and Amusement Park je ideálním místem pro rodinný výlet, který si budete pamatovat navždy.

 • Kristiansand Cathedral
   

  Kristiansand Cathedral

  Katedrála v Kristiansandu je nádherným příkladem norské architektury. Je to největší katedrála v jižním Norsku a byla postavena v roce 1885. Katedrála je významnou součástí kulturního dědictví města a nabízí klidné místo k meditaci a modlitbě. Navštivte tuto krásnou katedrálu a objevte historii a kulturu Kristiansandu.

 • Kristiansand Cannon Museum
   

  Kristiansand Cannon Museum

  Muzeum děl Kristiansand je ideální pro všechny vojenské nadšence. Toto muzeum nabízí fascinující výstavu historických děl, která jsou prozkoumatelná a nabízí pohled do minulosti. Navštivte toto muzeum a získejte lepší představu o historii Kristiansandu.

 • Kristiansand Museum
   

  Kristiansand Museum

  Kristiansandské muzeum je skvělým místem pro poznání historie města a celé oblasti Vest-Agder. Muzeum nabízí návštěvníkům rozmanité exponáty a ukázky života v minulých stoletích. Mezi nejzajímavější patří historické domy, tradiční řemesla a zemědělské techniky. Prozkoumejte krásu norské kultury a historie v Kristiansandském muzeu!

 • Ravnedalen Park
   

  Ravnedalen Park

  Ravnedalen Park je nádherný park v Kristiansandu, který nabízí úchvatné výhledy na město a okolní krajinu. V parku se nachází mnoho krásných květinových záhonů, jezírek a soch. Je to ideální místo pro pikniky a relaxaci, ale také pro kulturní akce, jako jsou koncerty a divadelní představení. Navštivte Ravnedalen Park a užijte si krásu norské přírody v srdci města!

Počasí Kristiansand

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Kristiansand

K cestě do destinace Kristiansand lze využít 1 letiště.

Kristiansand - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

zakynthos
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
😎 1 155 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🔥 1 442 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🤩 1 258 Kč
Pohled na estoské hlavní město Tallin
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz