Prodloužený víkend Kuopio

Plánujete prodloužený víkend do destinace Kuopio? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Kuopio

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Kuopio na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Puijo tower, VB Photographic Center, Snellman Park a mnoho dalších. Kuopio se nachází ve Finsku přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Kuopio je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
FinskoFinsko

Rychlý přehled

Stát
Finsko
Letiště
1 letiště (KUO)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kuopio - 16 míst co vidět .

 • Puijo tower
   

  Puijo tower

  Věž Puijo se nachází na vrcholu stejnojmenného kopce v Kuopiu ve východním Finsku. Otevřena byla v roce 1963 a je vysoká 75 metrů. Na vrcholu se nachází rotační restaurace s 100 místy. Věž byla první v severních zemích s rotační restaurací. V restauraci se inspiroval Erkki Lindfors, starosta Tampere, který dostal nápad postavit podobnou věž v jeho domovském městě, což vedlo k věži Näsinneula, která byla otevřena v roce 1971. Věž Puijo již navštívilo více než 5,5 milionů turistů.

 • VB Photographic Center
   

  VB Photographic Center

  VB Fotografické centrum v Kuopiu je největším centrem svého druhu ve Finsku. Toto centrum nabízí nejen výstavy a workshopy, ale také knihovnu a galerii s více než 40 000 fotografiemi. Je to ideální místo pro milovníky fotografie, kteří chtějí objevovat nové umělecké směry a techniky. Navštivte VB Fotografické centrum a nechte se inspirovat krásou fotografií.

 • Snellman Park
   

  Snellman Park

  Snellman Park v Kuopiu je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Tento park se nachází v centru města a nabízí krásné výhledy na okolní krajinu. Můžete si zde užít piknik s rodinou a přáteli nebo se projít po parku a obdivovat krásné květiny a zelené plochy. Pro milovníky sportu jsou zde k dispozici různé sportovní aktivity. Snellman Park je ideálním místem pro odpočinek a zábavu pro všechny návštěvníky Kuopia.

 • RIISA- Orthodox Church Museum of Finland
   

  RIISA- Orthodox Church Museum of Finland

  RIISA - Muzeum pravoslavné církve Finska je specializované muzeum nacházející se ve městě Kuopio. Zaměřuje se na výzkum, ochranu a archivaci vizuálního a hmatatelného kulturního dědictví finské pravoslavné církve. Muzeum nabízí rozmanité sbírky, které zahrnují mimo jiné ikony, liturgické předměty, knihy a fotografie. Pro milovníky historie a kultury je toto muzeum skvělým místem k návštěvě.

 • Old Kuopio Museum
   

  Old Kuopio Museum

  Staré muzeum Kuopio nabízí fascinující pohled na historii města. Nachází se v historické budově, která kdysi sloužila jako škola. Muzeum se zaměřuje na život a kulturu obyvatel Kuopia v minulosti, s výstavami, které zahrnují archeologické nálezy, fotografie a artefakty. Pro turisty, kteří chtějí lépe pochopit historii města, je to skvělé místo k návštěvě.

Počasí Kuopio

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Kuopio

K cestě do destinace Kuopio lze využít 1 letiště.

Kuopio - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
milan
✨ Prodloužený víkend
👍 1 241 Kč
Boston
✈️ Zpátečka
👍 6 860 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 017 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz